sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Przygotowanie do zawodów

Dodaj odpowiedź

Klaudiusz Dębowski - droga by zostac kulturysta

Wysłana -
swietna forma i taki wiek jeszcze namieszasz na scenie
powodzenia
Wysłana -
Jutro okolo 11-12 wyjscie, a tak to sie obecnie prezentuje, mysle ze forma zla nie jest a mam nadzieje ze jeszcze woda zejdzie i sie wyostrzy, waga 90,1kg na ten moment ( + 5kg wiecej niz na MPJ tydzien temu ) jeszcze chwile odpoczne i zbieram sie na weryfikacje

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-10-14 16:47:12

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-10-14 16:47:44

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-10-14 16:48:05
Wysłana -
Witam ponownie, troche nie pisalem ale glownie nie mialem jakos motywacji ani czasu, po zawodach trzeba bylo pogaraniac pare spraw do tego nauka i jakos czas minal
Na ostatnich zawodach ( Mistrzostwa Polski szkol ponadgimnazjalnych ) zajalem 2 miejsce, pozniej byly plany startowac na ossie ale sprawy z trawieniem troche pokrzyzowaly mi plany, sylwetka cala byla such, pregi na posladkach nohach barkach itp, a brzuch cialge wybchany i podlany lekko, dopiero po paru dniach zorientowalem sie co bylo przyczyna w czym pomogl mi Wiktor z forum za co mu bardzo dziekuje, po jakims czasie wrocilo wszystko do normy ale bylo za pozno a kazdy start to dodatkowe koszta wiec postanowilem nie marnowac czasu i od razu zaczac masowke, trenowalem cialge ciezko nie odpuszczajac, dieta glownie bylo to 250-280g bialka, tluszcze 80g a weglowodany 600-700-750 zalezy od dnia, wyszlo dosc fajnie ;)

Aktualnie od dwoch tygodni obcialem kalorie z powodu obnizki apetytu i ogolnego zmeczenia, troszke odpoczalem, do tego mialem wystep charytatywny w miescie wiec zeby nie bylo wstydu wypadalo chociaz w jako takiej formie wyjsc, obecnie tak oto ona sie prezentuje, zdjecia w normalnych pozach mysle ze dodam na dniach,
Od teraz zamierzam sie porzadnie wziac w garsc dlatego aby miec ciagle motywacje postanowilem ze bede dawal co jakis czas wpisy, bo jesli chodzi o to to ostattnio motywacja jakby troche spadla, byly dni gdzie myslalem tylko o treningu a takie gdzie szedlem bo ;;wypadalo; zrobic trening :D mam nadzieje ze teraz bedzie inaczej

Od dzis znow podnosze kalorie ( apetyt dopisuje i to bardzo i czuje ze metabolizm jest niezle nakrecony ) , tym razem bedzie to okolo 250-300g bialka 100-110g tluszczy i weglowodany 500-600 zalezy od dnia oraz nie ukrywam ze jak najdzie mnie ochota na cos by zjesc to bede jadl bo nie zamierzam sobie niczego odmawiac bardziej wyznaje regule ''jem tyle ile jestem w stanie przerobic'' rok temu sie sprawdzilo a wyszlo moim zdaniem bardzo dobrze,, ...szczegolnie jakies wypady ze znajomymi lub % ale wole unikac bo chcialbym przez te 3,4 miesiace juz badziej poswiecic sie silowni bo ostatnio tez troche poszalalem a pozniej przyjdzie czas na tego typu rzeczy :D

Cwicze 6,7 razy w tygodniu, oczywiscie sa dni lzejsze i ciezsze, dzien-dwa przerwy robie gdy czuje sie juz zmeczony i bez sil na porzadny trening

Oczywiscie to taki wstep bo zawsze wszystko moze sie zmienic w trakcie lub pod wplywem porad osob doswiadczonych, bo uwielbiam sie uczyc i testowac na wlasnym ciele oczywiscie wszystko co wydaje sie miec sens a nie takt bo ja tak mowie :D

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-11-28 22:56:28

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-11-28 22:57:36

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-11-28 22:58:17

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-11-28 23:11:43
Wysłana -
Klata + barki
1. Wyciskanie na plaskiej ( 3-4s negatyw )
60x12 90x8 110x8 130x5

2. Wyciskanei sztangi skos 45%
60x12 80x8 85x7 50x15

3. Wyciskanie hantli skos 15-30%
22,5x10 27,5x8 30x10 32,5xmax + 2x drop

4. Rozpietki na plaskiej
10x12 15x12 15x15 + drop

5. WYciskanie na hamerze
4x 10 pow

6. Wznosy w przod + w bok
4-5s 12 + 12
+ unoszenie sztangi do mostka 2s po 20 pow
Trening spoko ale silowo jeszcze slabo, mam nadzieje cos dolozyc na kijak w niedalekiej przyszlosci :D z dieta bez zalowania sobie
ogolnie we wszystkich moich treningach stosuje dosc dluga faze negatywna ( szczegolnie przy przysiadach i wyciskaniu ) a nigdy o tym nie pisalem, jest to bariera w glowie i strach przed kontuzja, w pierwszym powtorzeniu jak wyciagam sztange ze stojakow wynosi nawet 5-6s dopiero jak poczuje swobodnie ciezar wyciskam spokojnie

1. 6 calych jajek + 3 bialka + 50g skrobi ziemniaczanej + cynamon
2. 250g miesa + 180g ryzu + 15g oliwy
3. 250g miesa + 130g ryzu + 10g oliwy
4. 100g ryzu + 100g platkow + 3 kromiki chleba + 300g miesa + pierniki
5. 100g skrobii + 5 calych jajek + 3-4 bialka + jakas polewa w postaci nuteli lub masla orzechowego lub jogurt
6. 100g ryzu + jogurt + z 40-50g masla orzchowego + ( czasem dodaje odzywki bialkowej z 30g )
+ oczywiscie ketchup lub jakis sos dochodzi do miesa oraz mleko bez laktozy do platkow ale kto by to liczyl ;)

tak mniej wiecej prezentuje sie jadlospis narazie wchodzi gladko, napewno po plecach bedzzie wpadalo wiecej kalorii czysto lub mniej czysto :D i moze jeszcze po jakims treningu gory ciala,

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-11-29 20:18:48
Wysłana -
Przekozackie Giry, pięknie się prezentują
Wysłana -
zarcia to ty tRoche masz:)
Wysłana -
Powiem Wam ze widzialem na zywo dzisiaj i te nogi to Klaudiusz ma mistrzowskie prązki, gęstośc, separacja.... Miazga. Zdjęcia nie oddaja tego co tam sie dzieje.

i to jeszcze na masie !

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2016-12-04 20:34:18
Wysłana -
Dziekuje wszystkim za mile slowa bardzo to motywuje gdy ktos dostrzega efekty mojej ciezkiej pracy, mam nadzieje ze za niedlugo ktos dostrzeze moja gorna czesc ciala bo tez ja cwicze czasem :D a tak powaznie wlasnie jem posilek przedtreningowy: 250g miesa 100g ryzu + 10g oliwy + ketchup i do tego obok 70g platkow kukurydzianych z mlekiem bez laktozy 3,2% tluszczu, pierwszy tydzien ''masy'' minal apetyt super samopoczucie rowniez waga 104-5kg takze nie ma co zwalniac tempa, wpadlo troche poza jadliospis rzeczy jak pizza czy czekolada po ciekzich treningach ale to opisze wszystko jak wroce do domu po dzisiejszym treningu klatki, dodatkowo prawdopodobnie jutro zawitam do znanego z forum Wiktora Grybosia ktory zaproponowal mi pomoc w przygotowaniach z czego bardzo sie ciesze a zawsze chetnie korzystam z rad bardziej doswiadzczonych osob choc finalnie to ja podejmuje decyzje czy cos zmienic w diecie treningu suplach itp.

Zmieniony przez - Amos w dniu 2016-12-05 17:28:35
Wysłana -
05.12.2015
Klata
1. Wyciskanie na skosie dodatnim 45%
60x12 80x10 100x8 110x6 90x8

2. Wyciskanie na lekkim skosie ujemnym 15%
80x10 90x10 100x10 105x7

3. Rozpietki buterrfly
3s x 10 pow

4. Wyciskanie hantli skos dodatni 30%
20x12 25x10 30x10 35x8,9

5. Dipsy 1s + 3s rozpietki w bramie po 10-12 pow

Trening bardzo dobry, ogolnie przez caly tydzien wszedzie dolozone, jedynie czasem przy treningu plecow i nog doskwiera zbyt duza pompa w prostownikach, ale trzeba zacisnac zeby i trenowac ;) napewno bede cos kombinowal, jesli ktos ma jakis fajny sprawdzony sposob na to to bylbym wdzieczzny , dodam ze estro w normie i zadnych przedtreningowek pompujacych nie biore jedynie cofeine na lepsze skupienie, bardzo prawdopodobne ze mam tak przez zwiekszona ilosc weglowodanow oraz cukrow prostych, napewno wychodzi z pozywienia ich duzo, poza dieta, czasem podjem troche wiecej masla orzechowego lub jakis fast-food jesli mam ochote, w tym tygodniu wpadlo nadprogramowo cala pizza + czekalada i troche masla orzechowego, mysle ze zaraz bede wlasnie dokladal jakies probiotyki zeby lepiej trawic wszystko bo jednak troche tylch kalorii jest
Wysłana -
Polecam zapoznać się z tematem podwieszonym w tym dziale http://www.sfd.pl/Ceny_HURTOWE_dla_osób_mających_dziennik_w_dziale_+_instrukcja-t1135334.html#post1 

Pozostaje mi zachęcić do aktywnego pisania i wtedy nadam rangę umożliwiającą otrzymanie niższych cen w sklepie sfd
Powodzenia
Strona 14 z 14
Dodaj odpowiedź