SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka piersiowa w domu.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak efektywnie ćwiczyć klatkę piersiową w domu, bez specjalistycznego sprżetu (atlas, hantle, itp)?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
witam was serdecznie powiem ze jak czytam wasze wypowiedzi to mozna sie od nich duzo dowuedziec i widze ze sa tu ludzie ktozy sie znaja na zeczy:D:D:D pozdrawiam:D:D
ja cwicze w domu i tez od niedawna po rzuceniu palenia i duzej ilosci jedzenia przybylo mi pare kilo i mam teraz na czym budowac klatke i brzuch tylko ze z tym drugim bedzie trudniej bo latwiej o jego przyrost ale gorzej go wycwiczyc:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Polecam "Trening domatora"-Atlas Ćwiczeń-pozdro

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
BEZ SPRZETU
POMPKI NA PORECZACH KRZESEL
ORAZ POMPKI KLASYCZNE

JESLI BEDIESZ DODAWAL CIEZARU TO MOZESZ ZBUDOWAC CALKIEM PRZYZWOITA KLATKE

Fakty, nie mity
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Ile serii robić, czy ręce rozstawiać szeroko czy nie? No i jeszcze jedno pytanie o te poręcze krzeseł - trochę więcej szczegółów wykonywania ćwiczenia.

Z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ile serii robić,

to zalezy od towjego treningu 1-2 serii co dwa dni jest OK

czy ręce rozstawiać szeroko czy nie?

raczej srednio, pare cm od ciala (do o pompkach na poreczach zwykle tez srednio, nie zbyt szeroko, ani zbyt wasko) mozesz zmieniac polozenie rak

No i jeszcze jedno pytanie o te poręcze krzeseł - trochę więcej szczegółów wykonywania ćwiczenia

stawiasz dwa krzesla tylem do siebie na odleglosc ~80-100 cm
stajesz miedzy nimi (siedzenia krzesel najlepiej obciazyc np ksiazki), chwytasz porecze, i znizasz sie na dol, az ramiona sa // do podlogi i juz do gory

Fakty, nie mity
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękuję za pomoc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Pamiętam jak kiedyś w domu oprócz pompek robiłem wyciskania( ala widełki) na balkonie. Tzn. opierałem dłonie po obu stronach drzwi (na parapecie), podwijałem nogi i dawaj. Robienie wyciskań na triceps (tyłem do krzesła) też trochę wchodzi na klatkę (jak się troszkę pochylisz). Pozdro.

BOOOOOOOGIE WOOOOGIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
Czesc wszystkim mam pewiem problem:) bo ja w domu od wczoraj zaczynam robic pomki i brzuszki i nie wiem jakie odrzywki brac chce cos zeby mie zmocniło i zeby wiecej seri robil (che ma siłe i na zezbe) chce osiagnąc przyrost miesnia w klatce piersiowe i brzucha . co doradzcie mi prosił bym o szybka odp (ale odrzywki czy cos w miare tanie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1042
nie bierz odżywek tylko staraj się dobrze odżywiać (https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html)i pamiętaj że liczy jakość a nie ilość,rób nie więcej niż 12 powtórzeń w serii,jeśli dajesz rade zrobić więcej to rób z dodatkowym ciężarem np.plecakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
12 powtórzen (xzyi) i jak odrzywac sie ....?? ( ten linkco wysłałem cos nie dobry moze podaj gg bedzemy ta pisac jak ci odpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 74
12187256 napisz i dzenki z gory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na temat wzrostu

Następny temat

Przemiana materii

WHEY premium