SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka gino ? lipo ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3848
Witam.
Otóż mam w chuy jednym słowem problem nie wiem co to jest ale od 14 roku życie lub 13,ale w wieku 16 miałem coś takiego https://zapodaj.net/8376ac6a73d5c.png.html nie pamiętam dokładnie wyj.. mi ginekomastię czy co innego ?. Skąd to się wzięło dlaczego to na mnie takie coś trafiło
Byłem u lekarza , on powiedział że zejdzie na pewno do 21 roku życia , bo do tego momentu hormony buzują. (pomacał trochę sutki i to powiedział ).
Ale z tego co czytałem to każdy tak mówi (lekarz)... a już mam 21 i nie wiem czy coś widać różnicy

https://zapodaj.net/f26eb4151d500.png.html  https://zapodaj.net/a2e902b9e4c97.png.html  https://zapodaj.net/0f60e75314f5a.png.html 

Zamieszczam zdjęcie , liczę na dobrą pomoc , pozdrawiam! :)
Ponieważ wstyd jest się gdzieś pokazać bez koszulki... czy dobra dieta na spalanie tkanki ?
Dodam że jak jest zimno albo potrę sutki dłużej to maleją...


Zmieniony przez - LukeHobbs w dniu 2018-05-12 06:42:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Chyba kolega gino prawdziwego nie widział, jeśli czymś takim się przejmuje
Możesz zrobić bad hormonów, będziesz miał czarno na białym czy coś tam jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3848
no przejmuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Czarno na białym to chyba badanie USG obu piersi. A hormony to sprawdzenie, czy to ich wina w danym momencie i czy można spróbować cofnąć przez ich unormowanie. Po tylu latach to chyba ciężko, żeby coś się cofnęło (jeśli coś jest, bo na zdjęciach słabo widać).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tobie raczej brakuje mięśni, niżspalanie tkanki tłuszczowej, kalti jakoś nie masz dobrze rozwiniętej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dla mnie ze zdjec to ewidentne gino, male bo male ale jest. tylko usg piersi da Ci 100% pewnosci

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3848
Jak mam mieć mięśnie jak gino :( i co wtedy operacja mnie tylko ratuje ? żaden trener i dobra dieta ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ludzie z nabitymi mięśniami też mają gino.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
czellista
dla mnie ze zdjec to ewidentne gino, male bo male ale jest. tylko usg piersi da Ci 100% pewnosci


jestem tago samego zdania , także jak chcesz mieć pewno na badanie USG należałoby się wybrać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK NAMÓWIĆ ALKOHOLIKA NA PODJĘCIE LECZENIA

Następny temat

Dziwne uczucie

WHEY premium