SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klatka >Gino > Lipo > nadmiar estrogenu "ważne"

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
Witam mam 17 lat waga 71 kilo wzrost 174 od 2,5 lat ćwiczę na siłownie , nigdy nie byłem gruby zawsze bylem szczupły i chudy zawsze wkurzała mnie ginekomastia czy lipo czy nadmiar estrogenu ( nie wiem co mam)
klatka jest tłusta w okolicy sutkach znalazłem na pewnej fotce w google ktoś to miał taki sam problem z klatką podobnie to wygląda
http://img83.imageshack.us/img83/2535/executions010xj9.jpg
( FOTKA NIE JEST MOJA ! chodzi oto że jest tłusta w tych samych okolicach)
chciałbym sie zapytać czy to jest gino czy lipo czy nadmiar estrogenu koledzy mi mówili ze mam ginekomastie spowodowana nadmiarem estrogenu w ciele
za parę dni idę do lekarza na kontrole
i tutaj jest pytanie słyszałem że można sie tego mazią jakąś ale jest bardzo niebezpieczna i czy jest skuteczna i czy to powraca znowu jeżeli raz to usunę ta mazią ?i jakie skutki uboczne?
druga opcja to operacja niestety jest to mało możliwa opcja z braku pieniędzy ale chciałbym tez sie zapytać czy po operacji znowu sie to może pojawić i jak wygląda operacja bo inni piszą ze usypiają wycinają i po problemie inni ze znieczulają miejscowo i trwa to 40 minut i po operacji i koszt to tylko 50 zł a inni ze od 1000 do 2000 zł jak to jest z ta mazią i operacją ?

żeby nie było nie zażywałem żadnych sterydów mam to naturalnie
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Hygur w dniu 2009-01-29 20:37:26

Hygur

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
dla mnie to lipo-gino, poczytaj o tym bylo jest nawet "glowny temat" o tym. Moge cie pocieszyc ze jeszcze zle to nie wyglada. zawsze mozesz sie skonsultowac z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 516 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15177
Ginekomastia jak nic. Koszt to minimum 1tys zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
aa odczuwasz jakies "kulki" pod sutkami? jak tak to na pewno gino. od dawna tak masz? 17 lat to jeszcze sie rozwijasz moze przejdzie z czasem. poczytaj te tematy o gino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
właśnie odczuwam takie kulki , idę za tydzień do lekarza ciekawe co on o tym powie słyszałem ze operacje z usunięciem gino są sponsorowane przez NFZ ale czy to prawda to nie wiem
mam dopiero 17 lat może to zniknąć naturalnie do 21 wieku czy lepiej nie czekać i męczyć sie z tym i jakby tak było ze wykazało gino na 100% to pójść na operacje ?

Hygur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 498 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3856
hmm to juz twoj wybor. na tej fotce znowu tragicznie to nie wyglada. najlepiej jakbys wstawil swoja. cwiczenia na silowni moga nmniejszyc ta wade. najlepiej bez zadnych odrzywek. poza tym 17 lat, jeszcze dojrzewasz byc moze samo zniknie. Na twoim miejscu bym jeszcze poczekal i zaczal cwiczyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
I tak i tak powinieneś poczekać do czasu zakończenia dojrzewania, bo często chłopcom się robi coś takiego w czasie dojrzewania i z czasem to mija. Efekt zaburzonej gospodarki hormonalnej

Ćwiczyć można,odżywki na to wpływu nie mają.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 143
proszę oto zdjęcie z paroma pozami i luuzno jak to wygląda
http://img132.imageshack.us/my.php?image=ginobm5.jpg
jak mnie pamięć nie myli to kiedyś w wieku 12 lat to miałem to o wiele większe ale nie jestem pewien , właśnie się zastanawiam nad odżywką jakaś i to na pewno nie zaszkodzi ? bo mam zamiar zakupić BCCA + CM3 + L-karnintyna green tea albo HMBOLON

Sprawdzałem ostatnio klatkę (macałem ) i to wygląda jakby to gino zamieniło sie z czasem w lipo jakby w tłuszcz nie wiem jak to opisać

Zmieniony przez - Hygur w dniu 2009-02-01 13:06:15

Hygur

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5319
Kontrola u endokrynologa i postępowanie wg jego zaleceń, ale i tak powie Tobie, abyś się nieprzejmował...
Uprawiaj sport, dieta jakościowa.

Żadnych kreatyn, bcaa, l-karnityny i innych suplementów, zajmij się tylko dietą.
Na suplementy przyjdzie czas później, jeśli będziesz pracował odpowiednio nad sobą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwne krostki na przedramionach

Następny temat

zapalenie nerwu wzrokowego

WHEY premium