SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Klatka

Ankieta - proszę o pomoc

Waga
Wzrost
Cel treningowy
Staż treningowy na siłowni
Uprawiane inne sporty
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)
Dieta
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)
Zażywane suplementy
Ostatnio przerabiany plan
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)
Wysłana -
%)

daj foto calej sylwetki
Wysłana -
Klatka jest proporcjonalna, nie ma mięsni ani na górze ani na dole.
Wysłana -
Czyli co , sztanga wyciskanie , rozpiętki i jazda :D Tylko jeszcze ręce wzmocnić
Wysłana -
A a czy przy wadze 72 kg warto robić brzuszki ?
Wysłana -
przy kazdej wadze ciala warto trenowac brzuch
Wysłana -
A przy takiej wadze nie trzeba sie jakoś bardzo stosować do diety , ważne że jem zdrowo , przytyć jeszcze 10-15 kg i wtedy czy najlepiej już od teraz patrzeć na to co się je .
Wysłana -
Tu nie chodzi o "przytycie" czyli zalanie się tłuszczem, żeby zobaczyć +15 na wadze. Buduje się w cyklach masa/redukcja, tak by utrzymać sensowny poziom tłuszczu w organizmie. Jak czytam, że ktoś "je zdrowo" to nie wiem, co je - dla jednego zdrowy jest jogurt proteinowy i "zdrowe" ciastka z reklamy, dla drugiego stek i ziemniaki. Nie wrzuciłes normalnego zdjęcia, na którym widac sylwetke - dla mnie z tego drugiego wynika, że tłuszczu jest dużo, mięśni mało i na dodatek jakaś wada postawy - jedno ramie wyżej.
Wysłana -
Zdrowe, Własne ogorki szklarniowe , pomidory , kasza gryczana z mlekiem , domowe obiady , zero MC i KFC , a na takie " Zdrowe " ciastka poprostu mnie nie stać :D
Więc nic tylko ćwiczyć pół miesiąca temu jak zaczynałem robiłem ledwo 5 pompek teraz robie już 20 nie męcząc się , nawet ręce lepiej pracują.

Zmieniony przez - Cziczioo w dniu 2018-06-04 15:46:49
Wysłana -
Jeśli chodzi o odżywianie się to spoko , ale jak ćwiczyć żeby mięśnie klatki było czuć , wyciskam sztangę a czuję tylko ból przedramion i triców czy w pierwszej kolejności należy te partię mięśni wzmocnić ? by je odciążyć i poczuć mięśnie klatki ?
Na klatce nie czuje naprawde nic , chociaż po treningu jakby pod nimi była woda.

Zmieniony przez - Cziczioo w dniu 2018-06-09 10:54:09
Strona 2 z 2
Dodaj odpowiedź