SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata ( help )

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2449

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2598
Witka wszystkim , może zaczne od początku . Kiedy zaczynałem ćwiczyć klate robiłem 25 pompek i na maszynie ledwo wydarłem 14 x 7.5 kg , póżniej 50 pompek i zarzucałem na siebie 7 kg dodatkowego obcjążenia ( waże 73 kg , przy 186 cm ) . Teraz robie 70 pompek i wyrwe 19x7.5 kg 2 razy ( na maszynie ) a na ławeczce ledwo wyrwe 50 kg ( nie licząc gryfu 7kg. ) i co tu chodzi kumpel ledwo wyrwie 17x 75 kg na maszynie i spokojnie żuca 50'tkom . Help
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 546 Wiek 58 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28657
wogole nie czaje o co ci chodzi
zapewne inni tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o co ci chodzi, czy możesz sie wyrazić jasniej

życie to walka słabość to smierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1422 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10613
Zgaduj zgadula-czy to ten program?

radek

stary koń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19976
masz slabe stabilizatory.
na maszynie nie sa one potrzebne do wyciskania, ale jak juz wyciskasz sztanga to miesnie te pracuja i to ostro. Poza tym slaby triceps i barki. Skup sie na tych grupach miesniowych.

Pozdrawiam
Roland

Pozdrawiam
Roland

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5395
witam, może czas na rozstanie z "maszyną" ... to dobrze Ci zrobi, kontrola wolnego ciężaru ci się przyda
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1738 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9563
stary, tylko wolne ciężary pozwolą zrobić Ci siłę. Spróbój tak: wyciskanie na płaskiej, przerwy ok 3 min. Pierwsze dwie serie po 6 powtórzeń, następna dokładasz ciężar 5, dokładasz ciężar 5 powtórzeń, dokładasz ciężar 3,4,3 powtórzenia, ściągasz trochę i robisz 3 powtórzenia. Załóżmy, że początkowy ciężar to 35 kg, a każda dokładka to 2,5 kg na stronę. w ostatniej serii wyjdzie Ci ok 45 kg (jeśli się nie mylę)

Ćwiczenia nr 2:
wyciskanie na wąskim chwycie.
seria pierwsza 10 powtórzeń( ciężar sam dobierasz, tak żebyś byłw stanie zrobić 12 x), druga 8 powtórzeń, potem dokładasz i robisz trzy serie po 6 powtórzeń.

ćwiczenie nr 3:
wyciąg triceps:
10/x kg
8/x kg
6/x kg, 3 serie

po czterech tygodniach robisz sprawdzian: powinieneś wycisnąć 55 kg na raz bez problemu.

A maszyny zostaw na inne okazje.

i nie rób tricola na następny dzień, ani już nawet w tym tygodniu. Zrobiłeś go w tym treningu

Pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już Ci inni powiedzieli -tylko na wolnych ciężarach trening jest treningiem bo na maszynach to sobie możesz tylko i wyłącznie pomachać...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Trening (uwaga ostre): Ławka .Warto przeczytać!!!

Następny temat

Problemy z podciaganiem sie...

Wiecej