SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klata Klata Klata !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
Witam. Mam problem z wewnętrzną i górną częścią klatki piersiowej, na siłowni ćwicze od pól roku zewnętrzne części ładnie się rozwijają, wewnętrzne nie bardzo.... zapewne to błąd w moim treningu który wygląda następująco: Wyciakanie hantli skos(z supinacją), wyciskanie sztangi poziomo(szeroki chwyt), wyciskanie hantli głową do dołu(z supinacją), rozpiętki na skosie. Więc chodzi o to, aby nabrać w srodkowych rejonach masy, niedługo zaczynam porządny cyklon kreatynowy i pasuje, żeby mi rozbuchało tą klatke. :) Napiszcie co mam zmienić w tym planie.. osobiście myślałem, żeby przy wyciskaniu sztangi trzymać ją na szerokość barków, na skosie zamist hantli też wyciskać sztangą i opuszczać ją między kość obojczykową, a szyje........ ale czekam na wasze sugestie. POZDRO !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1082
Ja bym dodał wyciskanie w wąskim uchwycie, albo przenoszenie ciężaru za głowy leżąc.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 963 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3860
wyciskanie w waskim uchwycie (szerokosc barkow) na lawce 30 stopni, głową do góry

do tego sciąganie linek wyciągów dolnych /lub/ rozpietki na ławeczce 30 stopni, głową do góry

Through every dark night, theres a bright day after that.
So no matter how hard it get, stick your chest out, keep ya head up.... and handle it. /2pac

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
Drelka widze szalejesz na forum
temu panu nalezy sie sog


pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3825
Mam ten sam problem... Niestety u mnie to chyba genetyka bo tego srodka jakos nie moge "zabudowac" ;/ Ale tak jak panowie wyżej napisali sciaganie linek i waski uchwyt pomaga

Dla amatorów ważniejsza powinna być technika, aniżeli ciężar.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
gokujr123 jak pomaga to czemu nie możesz zabudować ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
ejjjjjjj !!! to jak ?? jaki plan na ta klatke wkońcu ?? pomoze mi ktoś ?? jakie ćwiczenia mam wykonywać, aby dobrze pobudzać środkową i środkowogórną część, w ogóle cały środek klatki ??

CZY BĘDZIE DOBRZE :
wyciskanie hantli skos 12-10-8-8
wyciskanie hantli płaska 12-10-8-8
rozpiętki płaska 10 10 10 10

Czy może inaczej ??

zależy mi aby w tych rejonach załapać dużo masy :)

MOŻE TEŻ KTOŚ MIAŁ TAKI SSAM PROBLEM I PODZIELI SIĘ RELACJAMI :}
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 425 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37315
to jak odpowie ktoś ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

10 razy podciągnięć w 35 dni?

Następny temat

STO LAT RION

WHEY premium