SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Klata, plecy, barki..

Wysłana -
Można wiedzieć jaka waga aktualnie oraz wynik w wyciskaniu ??
Wysłana -
Waga 86kg a aktualnego wyniku w wyciskaniu nie znam bo od kilku dobrych tygodni nie sprawdzałem :) Wrzucę aktualny rekord w przysiadzie z soboty 190kg x1 - powoli coś zaczyna się ruszać w siadach :)
class="link" target="_blank" rel="nofollow">

Zmieniony przez - econo w dniu 2017-02-20 12:09:04
Wysłana -
Kolejne rekordy siłowe padają, tym razem martwy ciąg sumo 200kg x3 oraz przysiad 210kg x1 :) 1 maja w Zalesiu odbędą się Mistrzostwa Polski na które się wybieram :)

oraz zdjęcie aktualnej sylwetki

Wysłana -
Elegancko aż wszyscy ćwiczenia przerwali żeby popatrzeć Z tymi przysiadami to ogarnij sobie najlepiej jakąś dużą deche pod nogi z której nie będziesz musiał schodzić bo takie schodzenie z krążka za którymś razem skończy się źle, nie ma co świrować

Zmieniony przez - mytant w dniu 2017-03-18 09:47:51
Wysłana -
Ladny marty , zycze sukcesow dalej.

Plecy . Dalej jechac ? Martwy i drazek only.

Wysłana -
W tym martwym podoba mi się to że powoli opuszczasz a nie jak jakiś pedał pizgasz o podłogę żeby każdy usłyszał jaki to wielki siłacz ćwiczy. Robisz kontrolowany ruch i to się chwali, bezpieczniejsze wbrew pozorom dla pleców takie dokładne odstawianie
Wysłana -
typie jak ci sie nie podoba że ktoś rzuca ciężarem to może zmień siłownie na jakiś jak to nazwałeś "pedalski" fitness club z różowymi hantelkami bez odbioru
Wysłana -
Typie, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to poproś mamy żeby Ci wytłumaczyła. Mi chodziło o gości co to podnoszą w martwym ale wypuszczają to z rąk u samej góry i ta sztanga leci siłą grawitacji aż się odbija od podłogi. Nie ma fazy negatywnej, co jest bez sensu, bo jak dasz radę to wciągnąć to powinieneś też opuścić. Teraz zrozumiałe?
Strona 9 z 9
Dodaj odpowiedź