SFD.pl Trening dla zaawansowanych

Dodaj odpowiedź

Klata, czy warto...

Wysłana -
Siemanko, mam dość nietypowe pytanie a więc czy trenowanie klatki piersiowej ma sens? wiadomo trenując ją prezentuje się nasza sylwetka bardziej doskonalej, ale poza tym są jeszcze efekty? Chodzi mi o kogoś kto trenuje sztuki walki/ crossfit czy warto klatkę robić.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Usunięty przez georgu za naruszenie Pkt 7 regulaminu forum.
Wysłana -
Witaj,
tak trening klatki jak najbardziej ma sens, gdyż klatka piersiowa nie tylko pełni funkcję estetyczną, ale i funkcjonalną
Wysłana -
Duża klata do sztuk walki nie jest potrzebna ale ćwiczenia, które ją aktywują owszem. Zatem powinieneś ćwiczyc również klatkę piersiową.
Wysłana -
ronie220
Duża klata do sztuk walki nie jest potrzebna ale ćwiczenia, które ją aktywują owszem. Zatem powinieneś ćwiczyc również klatkę piersiową.

Wyciskanie sztangi leżąc wykonywać x5 pod siłę czy lepiej hantelkami wyciskanie x5? (pod sztuki walki.) Mianowicie plan na piątek wyciskanie leząc powtórzeń 3 serie 70 80 90% od maxow oraz jedna seria na maxa, czy może zastąpić to hantelkami lub coś innego? w pt robie dodatkowo pompki na poręczach 5 serii po 12 powtórzeń i 15 pompek klaskanych 5 serii. Czy nie ma to znaczenia?

Moj trening pod siłę 4 dni w tym 4 ćwiczenia podstawowe (wyciskanie zolnierskie stojac, martwy ciag, wyciskanie sztangi, siady.) wraz z 2 cwiczeniami do jednego z wlasnym ciezarem ciala, 2 dni crosffit dynamika skoki itd

Zmieniony przez - vAsher w dniu 2018-02-15 19:52:21
Wysłana -
Stary, jak po ciężkim wyciskaniu o progresji rodem z Jima Wendlera dasz radę zrobić jeszcze 5x12 dipów i pompki z klaskaniem to nie widzę przeciwwskazań w takim planie. I jak dasz radę pociągnąć takie coś pełen mikrocykl

Jak tak martwisz się o przeładowanie klaty to rób wycisk tylko raz w tygodniu, proste. No bo chyba nie powiesz mi, że 4x w tyg wyciskasz, tego trójboiści przed zawodami nie robią
Wysłana -
Gats 2
Stary, jak po ciężkim wyciskaniu o progresji rodem z Jima Wendlera dasz radę zrobić jeszcze 5x12 dipów i pompki z klaskaniem to nie widzę przeciwwskazań w takim planie. I jak dasz radę pociągnąć takie coś pełen mikrocykl

Jak tak martwisz się o przeładowanie klaty to rób wycisk tylko raz w tygodniu, proste. No bo chyba nie powiesz mi, że 4x w tyg wyciskasz, tego trójboiści przed zawodami nie robią

Raz na tydzień wycisk żołnierski, martwy,wyciskanie sztangą, siady ok, dzięki.
Wysłana -
Nie wiem jakim planem trenujesz, więc nie jestem w stanie niczego doradzić.
Wysłana -
...no i jak raz na tydzień trenujesz siłowo to mimo wszystko w tym względzie jesteś raczej niedotrenowany- chyba, że ja czegoś nie rozumiem bo może troszkę jest to nieuporządkowanie pisane...
Wysłana -
Nie raz na tydzień wszystko, 4x razy - raz klata, raz barki, raz siady, raz martwy:)
Wysłana -
no tak, raz na tydzień grupę, bo o to mi chodziło:) niezależnie jak to jest rozłożone
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź