SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klasa sportowa

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Jak to z nią jest w liceum? Konkretnie o kosza mi chodzi. Słyszałem że testy sprawnościowe są około 21 czerwca, jak ktoś na zawodach jakichś szkolnych nie był np to co? Pilne bardzo z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
No tyle że to nie to miasto, na wakacje mógłbym jeździć. Co do klasy sportowej to akurat ta jest popularna w mieście bo najlepsi "koszykarze" z tej właśnie szkoły pochodzą także myśle że warto. Nie będzie z klubem kolidować bo na szkole i tak bym tam nie dojeżdzał, jakby mi dobrze szło to bym na roku szkołe zmienił i tam u brata np zamieszkał ale to dłuższa perspektywa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
U mnie kumpel poszed na sportowy profil i mówi że to samo co na innym, wf takie same i wgl....

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Miasto moje zbyt duże nie jest i słychać to i tamto. Na zawodach międzyszkolnych wygrywali wszystko więc chyba coś tam trenują a że klubu żadnego nie ma to zmuszony jestem iść tam, przynajmniej hala będzie. Nie ukrywam że nie chodzi mi o jakiś AWF a chciałbym z tym sportem przyszłość wiązać tylko szkoda mi trochę że tak późno zacząłem przez co teraz musze nadrabiać ;/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Dasz rady SutSon / startuj w jakichkolwiek większych konkursach, w swoim mieście & województwie. Gnaj na różnego rodzaju kampy typu MG13. Później podbije na sportowy dział to pogadamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Ale na wakacjach teraz czy jak? Ogólnie teraz jak na moją szkołę to raczej najlepiej gram nie chwaląc się a że miasto duże nie jest to wiem mniej więcej kto idzie na sportowy i powiem że konkurencji to zbytniej nie będzie tymbardziej że codziennie chodzę trenować tylko kondycha lipa póki co ale i to poprawie.

Spadam na kosza, będe po 21 choć nie wiem czy dziś jeszcze siąde.

Zmieniony przez - SutSon w dniu 2012-05-30 16:21:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2425 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9575
Poprawisz kondyche jak będziesz sporo grał na 2 połowy / campy przeważnie na wakacje są / staraj się & może coś z tego bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 40 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2491
u mnie w mieście była kiedyś klasa sportowa, niestety gdy ja zaczynałem liceum to została zlikwidowana. Niby były testy sprawnościowe ale brali wszystkich, nawet grubasków.
O wiele ciekawiej prezentuje się mundurowa klasa: sztuki walki, basen i strzelanie, tylko ze maja o 10h w tygodniu wiecej niz inne klasy

M4tek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
M4tek Ok dzięki tyle że mnie tylko kosz obchodzi.

He Got Game U mnie w mieście na koniec każdych wakacji są organizowane zawody streetball czy coś takiego ale to troche mało prestiżowe. Już z tym klubem trochu się dowiedziałem i są tam juniorzy którzy w 1 lidze grają także może coś z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1003
Jestem po klasie sportowej, w tym roku ukończyłem 3 letnią naukę na takim profilu i szczerze powiedziawszy żałuję tego, że wybrałem ten profil.
Dowiedz się więcej o planach dotyczących tej klasy, bo na przykład u mnie to wyglądało tak, że były 4 godziny w-f tygodniowo + rozszerzona biola i geografia.
Co do w-f to ćwiczyło 10 chłopa max, piłka rzucona i "grajcie sobie chłopaki". Poziom klasy pod kątem sportowym był wysoki, ale nie brakowało przeciętniaków U nas większość grała w piłkę nożną, w różnych klubach i na różnych szczeblach rozgrywkowych.
Szczerze powiedziawszy, pod kątem rozwoju sportowego to te 3 lata w szkole mi nic nie dały, wszystko czego się nauczyłem i do czego doszedłem zawdzięczam treningom i siłowni.
Jeśli chcesz się rozwijać to się rozwiniesz Trenuj w jakimś klubie, ćwicz z głową na siłowni, a w szkole zajmij się nauką, nie wiem jakie masz predyspozycje, ale ja bym odradzał ten profil.
Niższa klasa o takim samym profilu ma prowadzone treningi w godzinach zajęć lekcyjnych i po ich głosach to za bardzo sobie tego nie chwalili, bo albo trening w szkole albo w klubie. Nie dawali rady po prostu. Poza tym nosić strój treningowy + obuwie każdego dnia do szkoły nie jest zbyt wygodne. Dodaj do tego higienę

Rób co uważasz, ja Ci powiedziałem o swoich doświadczeniach jedynie.

Testy sprawnościowe to ściema, przynajmniej u mnie, szedł każdy, nawet taki co przewrotu w przód nie potrafił zrobić

Zmieniony przez - Mashkull w dniu 2012-06-01 12:14:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
u mnie w szkole byla to 10wf tygodniowo, na wf nauczyciel na kawke poszedł i róbcie co chcecie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie na profilu sportowym jest tylko jeden wf w tyg wiecej ,taka roznica
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzja

Następny temat

Kradzież

WHEY premium