SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Klęska dobrej sylwetki, dieta i trening do oceny.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7534

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Wiek

Waga

Wzrost

Cel treningowy

Staż treningowy na siłowni

Uprawiane inne sporty

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Dieta

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Zażywane suplementy

Ostatnio przerabiany plan

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 507
Witam wszystkich sportowców, trenuje już sporo czasu i myślę, że znam już podstawy. Ale jednak w moim życiu coś się zmieniło, w 8 miesięcy przybrałem prawie 15 kilogramów! Przygotowywałem się do bardzo ważnego egzaminu i musiałem porzucić na kilka miesięcy treningi, no a dieta na początku była, ale jak nie trenuje i ostro się nie trzymam ustalonego planu to nie mam motywacji. W wolnych chwilach (jak już jakieś miałem) zaczęły się imprezy alkohol, pizze, jedzenie na mieście. No i stało się teraz ciężko mi powrócić do treningu, bo oczekuje szybkich efektów, bo przyzwyczaiłem się do pewnych norm, teraz do mnie niestety nie osiągalnych. Chciałbym was prosić o pomoc. Oceńcie mój trening i dietę, nie mam już czasu na żadne błędy. Jedynym problemem może być mój wyjazd na wakacje, dlatego zrobiłem miesiąc treningu wstępnego, w tym etapie nie oczekuję jakiś spektakularnych efektów, a poprawienie swojej kondycji, samopoczucia, a może jakieś kilogramy też spadną.













Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Kompozycja ciała jest zależna głownie od diety. Oceny treningu się będę podejmował.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 507
Wypowie sie ktos jeszcze? Naprawde potrzebuje oceny tego wszystkiego staralem sie i chce powalczyc o lepsze jutro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Jak dla mnie plan jest przemyślany . A skąd pomysł na low carb ? Dieta oczywiście skuteczna ale wiele ludzi źle reaguje na niskie wegle . Sam już ocen .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Swoją droga nie myślałeś żeby dokupić trochę sprzętu albo wybrać się na profesjonalna siłownie ? Wtedy mógłbyś zacząć na poważnie budowanie ciała .

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 507
Pomysł na low carb? Kilka razy stosowałem i dobrze zadziała, jednego się jedynie obawiam. Pamiętam, że czym więcej miałem bf tym słabiej na mnie ona działała nie wiem czy ma to jakieś powiązanie. Źle reaguje? Co masz na myśli? Tak jak pisałem, zawsze normalnie chodziłem na siłownie, ale teraz mam na dniach urlop. Więc postanowiłem nie kupować karnetu na miesiąc skoro i tak nie będzie mnie od dwóch do trzech tygodni. A z tym planem wszędzie dam rady wykonać trening. Mam jeszcze jedno pytanie, pracuję w trybie zmianowym i mój dzień zaczyna się o 01:30, a kończy o 20:30 na ile posiłków rozbić dietę i kiedy mam przyjmować węgle, zaznaczę tutaj, że to praca fizyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
To spróbuj z low carb. Teoretycznie przy wyższym poziomie bf ten model żywieniowy będzie działał LEPIEJ , bo poprawiasz wrażliość insulinową.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Nie ma znaczenia kiedy przyjmujesz węgle, ale lepiej w okolicach po poludniowych i wieczornych, przynajmniej to jest aktualnie opinia wielu ekspertów.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
jako iz sie nudze ... nie pomoge ale nawiąże do najnowszych badan
look at this



wszystko z glowa i szczypta sceptycyzmu !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek... Pytania... Indywidualne...

WHEY premium