SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KingBoxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
Witam Mam 16 Lat 193 wzrostu dopiero będę zaczynać swoją przygode z kingboxingiem.
I mam takie pytanie czy zaczynać już robić jakieś ćwiczenia pod kingboxing np:pompki, brzuszki, bieganie
I czy coś jeszcze byście mi doradzili jakieś ćwiczenia lub ćwiczyć jakieś poszczególne partie mięśniowe?
Z góry dzięki i pozdrawiam!
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
+Waga na czczo 75kg
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koordynację ruchową - z własnego doświadczenia wiem, że osoby w tak młodym wieku i takim wzroście mają z tym problemy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spejson224
...I mam takie pytanie czy zaczynać już robić jakieś ćwiczenia pod kingboxing...
Chętnie bym Ci pomógł. Jednak nie znam się na Królewskim Boskie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Kickboxing ;)

Ja polecam Ci zrobić jako pierwsze zapisanie się do klubu, porozmawianie z trenerem i rozpoczęcie treningów pod jego okiem. Chyba, że masz znaczny problem z wagą (nie podałeś wagi), to wówczas polecam najpierw pracę nad wagą żeby lepiej szły treningi Kickboxingu.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
●☆Waga 75kg☆●
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 327 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 15872
Kingboxing - bieganie, pompki z klasnieciami, przysiady z wyskokami, brzuszki dowolne, skakanka i najwazniejsze cwicz duzo technicznych LOWKINGOW
1

Hard work beats talent when talent doesn't work hard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2576
Dodam też,że dziś trzeba rozróżnić kingboxing klasyczny od tego co nazywają k1.Starszy brat ćwiczył jakoś 20 lat temu dość sporo taekwondo itf i jak mu powiedziałem,że ćwiczę kinga z low kickami ,kolanami itp. to mówi ,że to nie jest kick.Taka śmieszna rzecz dał Mi takie portki długie dresowe mówi masz będziesz miał na trening.Tak właśnie wygląda klasyczny kickboxing bądź light contact,a czasy jednak się troszkę zmieniły i dziś mówiąc kickboxing warto dodać te szczegóły.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Urazy po wielu latach

Następny temat

praca w honbu. to mozliwe ?

WHEY premium