SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kill Bill - siła, moc i zniszczenie!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22905

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130852
No to zamknę ten kolorowy temat i wszyscy będą udzielać się w nowym

Grimek był sprawny, dobrze wyglądał
Nie wszystko należy brać dosłownie co mówił.
Gdy na treningu dasz z siebie wszystko to obolałość mięśni nie pozwoli zbyt szybko na drugi intensywny trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście ten drugi temat (CZARNE PORZECZKI...) można zamknąć.

Od dawna robię FBW, bo mi leży. Zauważyłem, że jeśli robię serie rozgrzewkowe, a następnie dwie serie z prawdziwego zdarzenia, to regeneruję się bardzo szybko, nawet o przysiadach.

A Grimek rzeczywiście był przeagent.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30525 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130852
W każdym wieku ciało inaczej się regeneruje.
Gdy miałem mniej niż 20 lat trenowałem głównie FBW 3 razy w tygodniu. Czułem się świetnie.
Po skończeniu 65 lat moje treningi są mniej objętościowe a mięśnie bolą przez cały następny dzień i trzeba się przemóc aby zacząć trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za chwilę idę na siłownia.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jaki aktualnie cel, bo sie pogubilem? i do kiedy zamierzasz go zrealizowac?

ps. glos w ankiecie na 200kg w MC to moj, anuluje jak zaczniesz jesc jak bialy czlowiek zamiast dziwaczyc


Zmieniony przez - fanslaska w dniu 8/22/2017 1:39:03 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no za triathlon się biorę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ankieta jest stara jak świat i nieaktualna. Wystarczy, że wezmę 140 kg, a następnego dnia bolą mnie plecy. Nie będę sobie tego robił, bo za dużo w głowie mam. Znam takich, którzy mając do wyboru zdrowie czy wyniki, wybierali wyniki i mają teraz problemy ze zdrowiem.

Nuckols napisał:

I’ve been working out for 15 years, running the gamut from scrawny 105-pounder to photoshoot prep to powerlifting to competition k-bell lifting to where I am today – lifting for fun and because I enjoy moving.

No i ja teraz enjoy i nic więcej mnie nie interesuje. Nie mam zamiaru się spinać, bo to tylko stres. Ale generalnie siłomasa, tylko na luzie.

Ćwiczę by mieć jakieś minimum przyzwoitości siłowej, bo np. wezmę teraz we wiośle 100 kg na kilka powtórzeń, gdybym nie ćwiczył, to tyle samo ruchów bym wykonał ze sztangą ważącą 40-45 kg, a to byłoby przegięcie. No ja jestem hardgainer-ektomorfik, więc coś ćwiczyć trzeba. Może się rozpędzę, akurat dziś nie mam za bardzo energii, bo ostatnich kilka dni mnie dobiło trochę.

Z żarciem jest podobnie, ktoś coś przeczyta i tak robi. Ja po prostu dostosowałem dietę do mojego organizmu. Cwani wiedzą o co chodzi.

Co oczywiście nie zmienia faktu, że ta mała ma więcej w dyni niż wy wszyscy razem wzięci (chcę powiedzieć, że wróciłem i znów będę was wk***iał :) )

Wystarczy posłuchać pierwszych 15 sekund. Kobitka ma charyzmę :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co do białych ludzi, to lepiej mnie nie prowokować gdy są takie filmy.

Zawodnik MMa zabił mistrza świata w trójboju.



1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kilu bilu nie obraź się, ale cały ten wywód to straszliwe pitu pitu. Nie idzie mi siła, nie idą przyrosty to popróbuję przyjemności. A na koniec puszczę film o dziecku.
A jeszcze znajdę i wrzucę jakąś wypowiedź to jeszcze może mi się uda teorię dobudować.

Ciężko będzie ci to sprzedać takim starym prykom jak my.

Szybko się poddajesz prawdopodobnie dlatego, ze nie lubisz przegrywać, ot i cała historia. Szybciej znajdziesz w nas pocieszycieli jak Ci nie będzie wychodzić niż kibiców do cotygodniowych nowych celów

Trzymam kciuki za nabranie wytrwałości w dążeniu do celu i olewanie porażek.

Ps wtf z tą bójką z YT?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakładamy fanpage seniora sfd na Fejsie?

Następny temat

rozbudowa klaty po 40

WHEY premium