SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka systemów brania Metanabolu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13149

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
Witam
Z powodu iz jestem tu można powiedziec nowy , a sam wrecz zadawałem tu troche pytań odnośnie Metanabolu postanowiłem ułatwic życie niektórym tu osobom . Każdy wie że czasami odsyła sie kogoś do wyszukiwarki ( sam dostałem czasami linka odnośnie jakiegos tematu ) mówiąc że tam wszytsko znajdzie , jak każdy wie niekiedy trudno znaleść typowo potrzebne nam iformacje . Dziś weszłem ( może wszedłem ) na forum i widze ze stary temat SETHA który opisyywał cykl metką znów pojawił sie u góry bo jakis klient niemógł zajrzec na 1 strone tylko od razu zadał pytanie , na które odpowiedz była na samym poczatku tematu . To natchneło mnie do wypisania tu kilku podstawowych systemów brania Metanabolu dla kogoś kto styka sie z tym 1 raz i nie tylko , wszytsko wybieramy w zależności od zaawansowania oczywiście!!!

Systemy :

3-4-3-2 = 84 tabletki Metanabolu

1-2-3-2-1 = 63 tabletki Metanabolu

2-3-2-2 = 63 tabletki Metanabolu

1-2-2-1 = 42 tebletki Metanabolu

2-3-4-3-2-1 = 97 tabletek Metanabolu

2-2-3-3-2-1 = 91 tebletek Metanabolu

1-2-2-2-1 = 56 tabletek Metanabolu

Można także wziąść pod uwage opcje w której stosować będziemy stała dawke Metanabolu która podobno jest takze bardzo dobrą opcją .


Do każdego z tych systemów oczywsitą rzeczą jest dieta , białko , trening witaminki i osłonki na wątrobe typu :

-Sylimarol

-Hapatil

Są to przez większość znane i stosowane osłonki na wątrobe.

Kiedy nasza kuracja dobiega końca musimy mieć zagwarantowane odżywki typu Kreatynka ( każdy bierze która chce ponieważ monohydrat to monohydrat ( Megabola najlepiej od razu odrzućcie ) które pomoga nam ograniczyć spadki po cyklu który tak ostro pewnie planowaliśmy .


Według mnie samego po każdym z tych systemów trzeba sie odblokować a juz napewno po tych większych cyklach , wszystko zależy od własnego punktu widzenia

Zresztą jeżeli inwestujemy to inwestujmy dobrze i z wyrachowaniem tak by byc pewnym ze wszystko z naszej strony zostało zagwarantowane !!

ODBLOKOWANIE

oczywiscie wszystkim znany

-Clomid

który powinniśmy zacząc spożywać pod koniec cyklu ( ilosc uzależniona od wielkosci cyklu )

Systemy te zostały zaciagniete właśnie z tego forum .


Myśle i mam nadzieje że przyda sie to choć kilku osobom szukajacym rozpiski ( systemu ) brania Metanabolu .Wszystko to zrobiłem własnie z myslą o nich i poto by włożyc cos od siebie do tego forum w zamian za także potrzebne mi czasami informacje które dopełnia mojej własnej wiedzy .

==========================================================================

Najważniejsze !!

Prosze by każdy kto uważa że jest tu jakis błąd i cos do poprawienia i kto ma na ten temat wiedze niech napisze od razu , żeby przez jakikolwiek brak informacji jakiś furomowicz szukający dla siebie info nie został wprowadzony przezemnie w błąd .

POZDRAWIAM
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Można także wziąść pod uwage opcje w której stosować będziemy stała dawke Metanabolu która podobno jest takze bardzo dobrą opcją ."

Moim zdaniem to powyższe jest akurat najlepszą opcją z wyzej wymienionych kombinacji alpejskich, do tej opcji dolaczyc jeszcze obowiazkowo obserwacje wlasnego organizmu oraz jego reakcje, przyrosty oraz pojawianie się ewentualnych skutków ubocznych, jeżeli ktoś 'chce' więcej to po prostu zwiększa dawkę i kontynuuje cykl na zwiększonej dawce, bez sensu jest zakładanie jakichś kombinacji z góry,a tak wiadomo że apetyt rośnie w miare jedzenia(chodzi o to ,że jak ktoś założył że będzie jechał na 15mg/ed to i tak się skusi w którymś tygodniu na 20mg/ed pod pretekstem ,a jedna w te czy we wte co mi zaszkodzi-sam tak zrobilem i bylem zadowolony z cyklu samym metanabolem-jelfa polska) pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
Według mnie także jest to najlepsza opcja , po prostu jedziemy na stałej dawce i obserwujemy reakcje organizmu . DOKŁADNIE
Dzięki za wypowiedz
POZDRAWIAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
j/w
wszystkie propozycje sa dla mnie lipne poza stala dawka
poza tym po dawce 5-10 to moze wyjda ze dwa syfy a nawet moze nie i nic wiecej, takie dawki bierze sie jako antykatabolik po cyklu, ale co ja tam wiem o "cyklach" opierajacych sie o sama mete ;)

Zmieniony przez - irko123 w dniu 2006-03-15 20:27:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
No wiadomo że niema co sie spodziewać po 50 tabsach mety niewiarygodnych efektów , ale na samaym początku przy pierwszym razie 50 tabletek też ma szanse kogogs takiego ruszyć , to jest moje zdanie :) . Ale tak jak mówie niema co opierać sie o niewiarygodne efekty . Stała
dawka = to jest chyba to
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3263
PuMp napisales "2-3-4-3-2-1 = 97 tabletek Metanabolu" a wg mnie to bedzie 105 :)

PZDR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
No tak , przyznaje pomyłka w liczeniu . Wybaczcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
20/30/30/30/20mg Metax Jelfa tak bede brał w okresie zimowym haaaaa

add:

Soga nie bede Ci załował, za starania sie należy

Zmieniony przez - MarcelQ w dniu 2006-03-16 11:54:31

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
No No ambitnie
Za soga dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
A ja mam do was pytanko.Powiem wam jak ziomek bra u mnie metke i ocencie to.Przed braniem metki 20mg/ed 3 tyg bral sylimarol.Jak zaczol brać metke dalej bral syli tylko troche wieksze dawki i po ukączeniu cyklona walną opakowanie hepatilu.Mówi coś że sylimarolem trzeba sie nasycić czy jakoś tak.Czy to prawda????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
prawda
Marcelq ja tez tak za***ie metaxa do cyklu za okolo 40 dni

Zmieniony przez - Koksownia w dniu 2006-03-17 12:29:55

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co jeszcze dożucić do mety i omy ?

Następny temat

Pytanie kolegi..

WHEY premium