SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan odnosnie diety ... pytania do znawców

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164
1. Jak wiadomo napoj proteinowy to wazny element diety czyli 1:1 smietana i mleko, ale teraz pojawia sie pytanie poniewaz smietana ktora pije ma 18 % tłuszczu ? wiec jak to jest ?
2. CZesto jem jajecznice - to dobrze czy zle - slyszalem o jedzenie zoltek z jaj ale boje sie ze wzgledu na choroby jakie moga powstac np salmonella ale nie opisujcie mi ze jestem... ze wierze w takie cos. napiszcie czy cos mi da jedzenie jajecznicy z kilku jaj.
3. Jem duzo rodzynek - to dobrze czy zle ?
4. Slyszalem ze po treningu ma sie 40 minut na uzupelnienie weglowodanów ? Mam problem bo ja wracam po godzinie do domu z siłowni ? Nic mi nie da jak zjem po godiznie weglowodany ?
5. Kotlety sojowe - dobre na diete ? Jak tak to czy smazone w bulce tartej powinnydawać efekty ?
6. Mam białko 3 kg dobrej firmy (dajmy ze teraz nie wazne jakiej) cy jest mozliwe ze po tym białku bede mial z 2 cm wiecej w kablu po miesiacu ? (mam teraz 34) i dobrze cwicze na bicepsy
7. Czy po kreatynie rosną miesnie szybciej czy to jedynie sila ? i czy prawda jest ze kreatyna pąpuje miesnie bardziej ?
8. Serek Ziarnisty ze spozywczego to dobry jest do diety ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3463
Nie jestem znawcą, ale powiem tyle: Poczytaj dzial odżywianie, jest i o rodzynkach i o tych wszystkich innych rzeczach, a po co Ci białko jak nie wiesz ile go potrzebujesz? Ułóż sobie DIETĘ !!

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
1. Jak wiadomo napoj proteinowy to wazny element diety czyli 1:1 smietana i mleko, ale teraz pojawia sie pytanie poniewaz smietana ktora pije ma 18 % tłuszczu ? wiec jak to jest ? ZLY POMYSL
2. CZesto jem jajecznice - to dobrze czy zle - slyszalem o jedzenie zoltek z jaj ale boje sie ze wzgledu na choroby jakie moga powstac np salmonella ale nie opisujcie mi ze jestem... ze wierze w takie cos. napiszcie czy cos mi da jedzenie jajecznicy z kilku jaj. Z UMIAREM NIC, SUROWYCH TYLKO NIE JEDZ
3. Jem duzo rodzynek - to dobrze czy zle ? ZALEZY
4. Slyszalem ze po treningu ma sie 40 minut na uzupelnienie weglowodanów ? Mam problem bo ja wracam po godzinie do domu z siłowni ? Nic mi nie da jak zjem po godiznie weglowodany ? IM WCZESNIEJ TYM LEPIEJ WIEC WYDLUZA SIE KATABOLIZM
5. Kotlety sojowe - dobre na diete ? Jak tak to czy smazone w bulce tartej powinnydawać efekty ? NIEDOBRE RACZEJ CHOCIAZ RAZ NA JAKIS CZAS...
6. Mam białko 3 kg dobrej firmy (dajmy ze teraz nie wazne jakiej) cy jest mozliwe ze po tym białku bede mial z 2 cm wiecej w kablu po miesiacu ? (mam teraz 34) i dobrze cwicze na bicepsy JEST MOZLIWE ALE NIE TYLKO PO BIALKU ALE TAKZE PO WEGLACH I TLUSZCZACH CZYLI OGOLNIE PO DIECIE CWICZENIACH I REGENERACJI
7. Czy po kreatynie rosną miesnie szybciej czy to jedynie sila ? i czy prawda jest ze kreatyna pąpuje miesnie bardziej ? NAJPIERW DIETA, POTEM SUPLE
8. Serek Ziarnisty ze spozywczego to dobry jest do diety ? LEPSZY TWAROG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3463
No dokładnie, to miałem na myśli :P

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

piwko...:)

Następny temat

ROWER STACJONARNY

WHEY premium