sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Kilka pytan odżywienie+liczenie kalori

Wysłana -
Cześć wszystkim

Moje pierwsze pytanie brzmi: Czy w każdym posilku powinny sie znajdować warzywa i ile ich powinno byc oraz jakie sa najbardziej wartościowe warzywa ,żeby zjeść sie w ciągu dnia

Czy mogę gdzieś sprawdzic kaloryczność takicj rzeczy jak jajecznica? Juz kilka razy moje liczenie kalorii upadło na głowę przez to ,że nie bylem w stanie sprawdzić ich wartości odżywczych.

I ostatnie pytanie czy jesli robie split na zmiane interwalami to mogę dodac do tego jeszcze trening brzucha i czy lepiej robic interwaly właśnie po tym treningu.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. okolo 100-150g, wszystko oprocz skrobiowych, chyba ze wliczysz do puli wegli. celuj w sezonowe
2.jaja+olej i masz gotowy wynik ja licze 3 jaja 150g, i 5g oliwy
Wysłana -
brzuch trenuj jak kazdy inny mięsień w planie
Wysłana -
interwały dobrze robic na czczo , ale po treningu tez moze być

tu masz kalkulator , wpisuj produkty ktore dajesz i wyjdzie ci wynik

http://potreningu.pl/calculators/calories

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2017-05-22 20:25:34
Wysłana -
KapiXXX

I ostatnie pytanie czy jesli robie split na zmiane interwalami to mogę dodac do tego jeszcze trening brzucha i czy lepiej robic interwaly właśnie po tym treningu.

możesz robić po treningu
Wysłana -
Wielkie dzięki za pomoc ,a co do brzucha nie robie normalnie na siłowni bo czasowo sie ledwo wyrabiam ,żeby zdążyć na autobus, uroki mieszkania w małej miejscowości wiec dlatego chce dodac brzuch do intwrwalow ,żeby go nie opuszczac. A warzyw to teoche duzo jak 100-150g w posilku ale jakos sie wyrobie :)
Wysłana -
No ale pisałeś że interwały chcesz robić po treningu ? Czy masz na myśli w całkowicie innym okresie jak treningowy a nie bezpośrednio po ?
Wysłana -
Brzuch chce robic przed interwalami
Wysłana -
Bezpośrednio przed interwalami.
Wysłana -
mozesz robic przed lub po, ogólnie brzuch 1-2x w tyg i styka
Wysłana -
jw będzie dobrze , nie ma co też z nim przesadzać
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź