SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan odżywienie+liczenie kalori

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Cześć wszystkim

Moje pierwsze pytanie brzmi: Czy w każdym posilku powinny sie znajdować warzywa i ile ich powinno byc oraz jakie sa najbardziej wartościowe warzywa ,żeby zjeść sie w ciągu dnia

Czy mogę gdzieś sprawdzic kaloryczność takicj rzeczy jak jajecznica? Juz kilka razy moje liczenie kalorii upadło na głowę przez to ,że nie bylem w stanie sprawdzić ich wartości odżywczych.

I ostatnie pytanie czy jesli robie split na zmiane interwalami to mogę dodac do tego jeszcze trening brzucha i czy lepiej robic interwaly właśnie po tym treningu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160400 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234257
1. okolo 100-150g, wszystko oprocz skrobiowych, chyba ze wliczysz do puli wegli. celuj w sezonowe
2.jaja+olej i masz gotowy wynik ja licze 3 jaja 150g, i 5g oliwy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12026 Napisanych postów 160400 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234257
brzuch trenuj jak kazdy inny mięsień w planie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
interwały dobrze robic na czczo , ale po treningu tez moze być

tu masz kalkulator , wpisuj produkty ktore dajesz i wyjdzie ci wynik

http://potreningu.pl/calculators/calories


Zmieniony przez - rutkow w dniu 2017-05-22 20:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
KapiXXX


I ostatnie pytanie czy jesli robie split na zmiane interwalami to mogę dodac do tego jeszcze trening brzucha i czy lepiej robic interwaly właśnie po tym treningu.


możesz robić po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Wielkie dzięki za pomoc ,a co do brzucha nie robie normalnie na siłowni bo czasowo sie ledwo wyrabiam ,żeby zdążyć na autobus, uroki mieszkania w małej miejscowości wiec dlatego chce dodac brzuch do intwrwalow ,żeby go nie opuszczac. A warzyw to teoche duzo jak 100-150g w posilku ale jakos sie wyrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
No ale pisałeś że interwały chcesz robić po treningu ? Czy masz na myśli w całkowicie innym okresie jak treningowy a nie bezpośrednio po ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Brzuch chce robic przed interwalami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Bezpośrednio przed interwalami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
mozesz robic przed lub po, ogólnie brzuch 1-2x w tyg i styka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jw będzie dobrze , nie ma co też z nim przesadzać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu redukcyjnego pomoc w ukladaniu diety na redukcje

Następny temat

Jak dobrze przygotować się do programu Air Alert 3

WHEY premium