SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytan na temat koksów!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mianowciecze cwicze sporo czasu kulturystyke moja waga to 95 kg przy 181. Nigdy nie bralem koksow!!!!! i nie mam o nich ziielonego pojecia, za to wiem wszystkko na temat treningow i suplementow. U nas na silowni potepia sie sterydy, sa goscie ktorzy cwicza po 10 lat na sucho a wygaldaja lepiej niz nie jeden po 10 cyklach koksow. Wszytsko moc diety treningu. Mam pare pytan odnosnie koskow do was.
1.Jezeli chcialbysm spalic tluszcz , slyszalem cos a clenbutarolu , spiropenie, ponoc sika sie tlsuzczem po tym. Jak to dziala ?? Wyczytalem ze po clenie sa duze skutki uboczne trzesa sie nogi, nie ma sie sily itd...Co to jest "ECA" jak to dziala jakie skutku uboczne ??
2.Mam chore serce, kolatanie serca, nie rowny rytm...mam za male serce do swojego ciala, a jezeli chcialbym wziasc jakies "dobre sterydy" ktore by mnie nie zabily zwazajac uwage na serce to co polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 482
Ja tez mam chore serducho i jutro moze byc bach haha :) trudno... "Zycie jest zbyt krotkie by byc malym " :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
na twoim miejscu jak masz chore serce nigdy nie bralbym sie za koks. Po koksach rozrasta sie miesien sercowy a ty masz ot serce za male nie wiadomo jak na to zareaguje organizm a co do 1 pytania to byl niedawno taki post o efetkach tego specyfiku jak dobrze pamietam

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Wg mnie pkt 2 wyklucza możliwości wykorzystania środków z pkt 1 - nie ma co obciążać serca i niepotrzebnie ryzykować. Sporty siłowe już wystarczająco obciążają serce.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
jezeli masz chore serce odposc sobie eca i clen! nie wiem nawet powinienes skonczyc z silka..

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Najlepiej to lekarza sie spytaj...

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mogą jednak wystąpić inne skutki uboczne w postaci drżenia rąk, przyspieszonej akcji serca, podwyższenia ciśnienia tętniczego, czasem bólów głowy i bezsenności. Z tego też powodu nie zaleca się stosowania Clenbuterolu

odpada clen.....a propo rozmawiales wogole z lekarzem o treningach na siłowni......bo widze ze masz powazna wade serce..nie znam sie na tym.....ale chyba po wysilku serduszko pika szybciej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze, a co byscie polecily na cykl koksow na mase. Ale taki lightowy i niedługi, z uwagi na serce...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
Jak to maasz za małe serce...Badałeś wogóle się pod kątem wydolnościowym??????Przecież niktCi tu niczego nie poleci skoro chłopie możesz się przekręcić na cyklu!Zrób badania p,wszystkim!Zajrzyj też do działu zdrowie,tam Boofi się dobrze orientuje w temacie,ale i takbym poszedł do specjalisty

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
..."koksy które by mnie nie zabiły.."...to mi dziwnie śmierdzi albo Ty taki desperat jesteś albo PROWOKATOR z Faktu

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poprostu polecice mi w miare lekki cykl sterydow, bo z ta propozycja bede szedl do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
To zalezy na czym Ci zależy().Powiedzmy ze pójdziesz do lekarza i powiesz mu:oxandrolon,a on wytrzeszczy gały i spyta co to takiego.
A tak wogóle to idź do specjalisty(najlepiej prywatnie) i porozmawiaj z nim wogóle czy jakakolwiek forma wspomagania nie zagrozi bezpośrednio Twojemu...wszystkiemu.

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

igły 7 i 6

Następny temat

Ktory cykl??

WHEY premium