SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań potencjalnego klienta do Pana Gaudnika.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Witam,

Odnośnie wcześniejszych mail’i do Pani Lasoty i postów na forum SFD w dziale „Kelton"chciałbym wreszcie złożyć zamówienie. Nie będzie tak obszerne jak wcześniej zakładałem (część sprzętu zakupiłem jednak w firmie H…) ale zawsze to coś.
Dlaczego to piszę?
Otóż chciałbym wprowadzić kilka modyfikacji (bardzo prostych) do zamówionego przeze mnie sprzętu, a piszę to na mail’a na waszej stronie, do Pani Lasoty i również na SFD w dziale Kelton aby nie było później niedomówień, że czegoś nie wyjaśniłem i dlatego dostałem standardowy sprzęt.
Do rzeczy:
• Ławka h. hyperion II , w jak największym stopniu spawana a nie skręcana, tapicerka i konstrukcja w kolorze czarnym, rozstaw stojaków może być też na stałe zespawany tak aby weszła sztanga olimpijska 220 cm fi 50, kupuję jedną sztukę ławki nie gryfu
• Wyciąg Heavy Otus, kolor czarny, proszę o umieszczenie karabinka a nie uchytu „S", kupuję jedną sztukę
• Ławka PRO Regulowana, konstrukcja czarna, tapicerka również, zakładam że konstrukcja jest spawana i przykręca się jedynie oparcia, jeżeli nie to proszę o zespawanie zamiast skręcenia wszystkich możliwych elementów, kupuję dwie sztuki
• Ławka skośna na brzuszki HL6, kolor konstrukcji czarny, tapicerki również czarny,spawanie-jak wyżej, kupię jedną sztukę
• Brama do sufitu długości linek dopasowane do wysokości sufitu 235 cm, kolor czarny, proszę u umieszczenie karabinków a nie haczyków „S", kupię jedną sztukę
• Wyciąg do sufitu, kolor czarny, linka dopasowana do wysokości sufitu 235 cm, również proszę o karabinek., kupię jedną sztukę
• Stacja na nogi HZ3 kolor czarny, proszę o wspawanie czegoś konkretniejszego niż rura na ciężary, która nie ma pozytywnego odzewu ze strony klienteli oceniającej sprzęt na SFD, kupię jedną sztukę
• Modlitewnik HZ5, kolor czarny reszta standard, kupię jedną sztukę
• Gryf olimpijski gięty z uchwytami na ciężary fi 50, standard, kupię jedną sztukę
• Drążek kierownica HD5 jedna sztuka
• Drążek krótki prosty HD4 jedna sztuka
• Drążek HD7 jedna sztuka
• Proszę również jeżeli to możliwe o wyprodukowanie dla mnie dwóch elementów tapicerki do drążka HD2/poręczy na triceps i brzuch ale dłuższych niż te które sprzedajecie standardowo. Chodzi o długość większą o jakieś 10 cm ponieważ mam 194 cm wzrostu i długie ręce. Gdy chwytam pionowe rączki podczas ćwiczenia brzucha na poręczach to łokieć nie ma żadnego podparcia, brakuje właśnie z 10 cm gąbki/tapicerki, które rozwiązałyby problem. Proszę oczywiści wycenić to i doliczyć do kwoty zamówienia.
Sprzęt odbiorę osobiście tak więc większe gabaryty sprzętu spowodowane spawaniem biorę na siebie. Proszę o podanie informacji czy zmiany o które proszę są przez was zaakceptowane (od tego uzależniam zakup i wpłatę pieniędzy) i jak długo czekałbym na realizację zamówienia jeżeli po waszej akceptacji zmian wpłaciłbym tego samego dnia pieniądze? Informacja czy za modyfikacje muszę dodatkowo zapłacić czy np. zawarte będą w upuście od zamówienia będzie również niezbędna do złożenia zamówienia.

P.S. Do członków SFD: zdam pełną relację z przebiegu realizacji zamówienia i zamieszczę mini test sprzętu, tak aby można było czerpać z doświadczenia mam nadzieję zadowolonego klienta.
List ten trafi w trzy miejsca do Pani Lasoty z Keltona, na skrzynkę ogólną firmy Kelton oraz na SFD stąd zwracam się w nim do różnych osób

Proszę o szybką odp. na mail’a lub telefoniczną.

Pozdrawiam

Rami Andrzej Issa „ramzesos"-nick z SFD
602 29 19 19 lub 667 655 425
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
Witam
Tak jak ustaliliśmy w rozmowie telefonicznej jutro dam Panu odpowiedź w sprawie zamówienia.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Witam,

Od wtorku 03.02.2009 nie otrzymałem żadnej odp. ze strony zespołu firmy Kelton. Jestem trudnym klientem-przyznaję ale chciałbym już sfinalizować to co zacząłem potrzebna mi jednak do tego modyfikacja zamówienia. Prosiłem o nią w mail'u napisanym w poniedziałek 04.02.2009, skierowanym do Pani Lasoty oraz do waszego biura zamówień. Do piątku nie było mnie w Polsce. Po powrocie nie zauważyłem żadnego mail'a. Proszę o reakcję. Jak tylko otrzymam zmodyfikowane i kosztorys wg. uwag Pani Lasoty przelewam wam pieniądze. Czekam na rzetelną i profesjonalną odpowiedz.

P.S. Dla wyjaśnienia sprawy wklejam poniżej treść maili które dotyczą powyższej sprawy.

Ten od Pani Lasoty, przedstawiający cenę modyfikacji

Witam
Przesyłam potwierdzenie zmodyfikowanego zamówienia po doliczeniu cen za te zmiany.
Czyli do zestawy H.hyperion doliczyłam 75 zł.
Do wyciągu otus 5 zł.
Do ławki PL4 35 zł.
Do ławki HL6 75 zł.
Do bramy do sufitu 20 zł.
Do wyciągu do sufitu 5 zł.
DO HZ3 45 zł.
Dopiosałam modlit\ewnik HZ% którego w zestawie nie było i doliczyłam do ceny 25 zł.
Zestaw tapicerki Do HD2 tez dopisałam i doliczyłam za zmianę 45 zł.
Pełny koszt będzie podany w meilu potwierdzającym zamówienie.

Proszę się ze mną kontaktować, pod meilem [email protected]

JUtro juz wszystko powinno działać.

POzdrawiam
Ewa Lasota

I ten ode mnie z prośbą o ostateczną modyfikację zamówienia

Witam,

Dziękuję za informację.
Proszę ostatni raz zmodyfikować zamówienie. Proszę usunąć z niego następujące pozycje:

1 sztukę ławki PRO PL4 oraz koszt modyfikacji-na forum SFD w recenzjach jest info że ławka jest w 100% spawana więc przerobić się już tam nic nie da-mój błąd, Pani chyba również, kupię jedną ławkę PRO PL4 ale w standardzie za 391 zł

Proszę usunąć bramę do sufitu

Proszę usunąć wyciąg do sufitu

Proszę usunąć gryf olimpijski łamany

Proszę usunąć wyciąg h. otus

Proszę usunąć modyfikację ławki skośnej HL6 ponieważ koszt modyfikacji jest wg mnie zbyt wysoki-mniej spawania a przeróbka wg Pani ma kosztować tyle co przeróbka H. Hyperiona II

Proszę usunąć z zamówienia modlitewnik HZ5 ponieważ wg. waszej strony "zestaw h. hyperion II" ma w zestawie standardowy modlitewnik a różnica między nim a HZ5 to wg waszej strony 12 zł więc w zamówieniu jest błąd proszę dopisać 12 zł do zestawu H.hyperion 2 i przeróbkę którą akceptuję za 75 zł

Tak więc proszę o umieszczenie w zamówieniu:

Zestaw "h. hyperion II" plus przeróbka plus modlitewnik HZ5 czyli wg waszej strony 429 zł plus przeróbka-spawanie 75 zł plus różnica między modlitewnikami 12 zł plus 170 zł za transport (policzyłem cenę za transport jak w przypadku ławki pro płaskiej-wymiary i waga podobne, dane z waszej strony) daje to razem 686 zł

Ławka skośna HL6 w standardzie bez przeróbek 159 zł plus transport 36 zł daje to razem 195 zł

Ławka PRO regulowana PL4 za 391 zł plus 70 zł transport daje to razem 461 zł

Stacja na nogi HZ3 za 155 zł plus przeróbka 45 zł plus transport 25 zł daje to razem 225 zł

Drążek HD7 26 zł plus 25 za transport daje to razem 51 zł

Drążek HD5 za 29 zł plus 25 zł transport daje to razem 54 zł

Drążek HD4 14 zł plus 25 zł transport daje to razem 39 zł

Tapicerka do drążka HD2 za 69 zł plus 45 zł-przeróbka plus 26 zł transport daje to razem 140 zł

Całe zamówienie wraz z przeróbkami-tylko dwiema i transportem wg Pani stawek-przeróbki oraz danych ze strony powinno wynieść 1851 zł brutto.

Rezygnuję z odbioru osobistego ponieważ sprżętu jest jednak na tyle mało, że nic nie zaoszczędze.

Bardzo Panią proszę o cierpliwość i modyfikacje zamówienia-obiecuję że już ostatnią. Proszę o przesłanie tego do mnie, moja żona to zaakceptuje (ja przez najbliższych 5 dni będę przebywał za granicą) i przeleje wam pieniądze. Jest o wszystkim powiadomiona


Pozdrawiam

Rami Andrzej Issa
Bydgoszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
ramzesos: WItam, przepraszam, że nie otrzymał Pan ode mnie meila potwierdzającego ponowną modyfikację Pana zamówienia.
Możliwe, że było to spowodowane awarią systemu.
Modyfikacja Pana zamówienia była wykonana jeszcze w tym samym dniu, w którym otrzymałam od Pana wyżej przdstawione informacje.
W tej chwili wysłałam Panu ponownie potwierdzenie.
Miłej niedzieli, jeszcze raz przepraszam.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Witam,

Dziękuję za szybką reakcję, tym bardziej że miała miejsce w niedzielę czego nie wymagałemWykonałem dzisiaj przelew, odpisałem również na mail'a z którego wyszło potwierdzenie zamówienia. Napisałem w nim że chciałbym aby wszystkie konstrukcje i tapicerki (z wyjątkiem tapicerki do poręczy) były czarne. Tapicerka do poręczy w kolorze czerwonym. Proszę pamiętać o przeróbkach

P.S. Wolę dostać wszystko jednego dnia, tak więc jak trzeba z wysyłką czekać trochę dłużej przez brak dostępności któregoś z elementów to mi ten fakt nie przeszkadza. Poczekam

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
I jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, stojaki w h. hyperionie II mają być zespawane na stałe na szerokość 120 cm po zewnątrz.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
ramzesos: Witam, oczywiście tą ostatnią uwagę również dopiszę do Pana zamówienia.
POzdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
ramzesos i jak, będzie obiecana recenzja sprzętu i zdjęcia??
Przy tak dużym zamówieniu może być bardzo interesująca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
ramzesos: Po naszej dzisiejszej rozmowie wnioskuje, że jest Pan zadowolony ze sprzętu
Serdecznie pozdrawiam
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1884
czekam na recenzję

...::: FOR JUST ONE DAY :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2576
ramzesos: My także czekamy na recenzję.
POzdrawiam serdecznie
BOK Kelton

Katarzyna Małysa - Kelton. Skontaktuj się ze mną tel.665 045 898; GG:9924606; [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zamowienie / Dostawa

Następny temat

Gryf 180cm na 168cm

WHEY premium