SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Kilka pytań od początkującego

Wysłana -
Cześć,
mam 18 lat, 180cm wzrostu i ważę niecałe 70kg. Strasznie mało.
Chciałbym to zmienić i zbudować porządną sylwetkę, ale zupełnie nie wiem jak do tego dojść.
Chudy jestem, próbuję jeść dużo różnych potraw, ale waga stoi w miejscu. Czy polecacie jakieś odżywki na masę, które pomogą choć trochę zwiększyć kilogramy? I czy jednocześnie "można tyć i rzeźbić"? Jeśli już będę brał jakieś odżywki na masę, opłaca się też kupić białko? Ile w ogóle powinienem dostarczać organizmowi takiej odżywki?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1 Waga stoi bo pewnie za mało jesz
2 Jaki masz już staż treningowy, co Ci się już udało zrobić
3 tyć to kiepskie słowo, bardziej się z tłuszczem kojarzy, tak może być u osób początkujacych
4 białko uzupełnia braki w białku, brakuje Ci 30g to dajesz 30g, brakuje 40 to tyle dajesz
Wysłana -
Hej-masz w linku wszystko jak na tacy , poczytaj, nałap wiedzy i sam zobaczysz co potrzeba robić aby zacząć przygode z dieta i treningami . Przepatrz linki i poczytaj te które się zainteresują

http://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Wysłana -
nashakesa1305
Cześć,
mam 18 lat, 180cm wzrostu i ważę niecałe 70kg. Strasznie mało.
Chciałbym to zmienić i zbudować porządną sylwetkę, ale zupełnie nie wiem jak do tego dojść.
Chudy jestem, próbuję jeść dużo różnych potraw, ale waga stoi w miejscu. Czy polecacie jakieś odżywki na masę, które pomogą choć trochę zwiększyć kilogramy? I czy jednocześnie "można tyć i rzeźbić"? Jeśli już będę brał jakieś odżywki na masę, opłaca się też kupić białko? Ile w ogóle powinienem dostarczać organizmowi takiej odżywki?

Najpierw to musisz wziąć się za porządny trening i jeszcze lepszą dietę. Wrzuć do kalkulatora posiłków co i ile jesz i wrzut tutaj zrzut ekranu zobaczymy co tam jesz. Trenujesz?
Wysłana -
Wylicz swoje zapotrzebowanie i daj dodatni bilans kcal. Wtedy bedziesz budować mase.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź