SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań od amatora , jak przejść z redukcji na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Witam , jestem tu nowy i mam kilka pytań co do ćwiczeń i diety na mase . Mam 20 lat od Stycznia tego roku jestem na diecie redukującej mase ciała , udało mi się zrzucić 28 kg ze 122 na 94 . Chciałbym zrzucić jeszcze 6 kg i zacząć robić mase mieśniową i co do tego mam kilka pytań . Na wstępie chce przyznać że moja dieta na redukcje na pewno nie była idealna i miałem za duży deficyt kalori i tutaj narzuca sie mi pierwsze pytanie czy po ułozeniu diety na mase nie muszę sie obawiać efektu jojo ? Odrazu mówie że diete ułoże sobie zbilansowaną i wyliczoną co do grama . Zamierzam chodzić na siłownie 3 razy w tyg i 5 razy w tygodniu treningi bokserskie w klubie . Chciałbym także do diety dorzucić odżywki . Jak uważacie jeśli będe miał dobrze ułoznoną diete to nie zaleje sie tłuszczem zamiast miesniami ? Czy takie przejśćie z redukcji na mase jest zdrowe ? Prosze o rady :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Niedawno tata kupił mi w puszcze mieso z indyka w sosie własnym skład : Mieso z indyka 97 % , żelatyna , przyprawy , substancja konserwująca . Czy mógłbym jeść takie mięso raz czy tam dwa razy na tydzień ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11443
Przechodz powoli dodajac kalorii, na poczatku delikatnie na plusie. Szczegolnie powoli i stopniowo dodawaj wegli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
napisz mnie wiecej jak wygladala dieta redukcyjna. jeden przykladowy dzien (gramatury, kcal, BTW)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Wyglądało to mniej więcej tak , w zależności czy idę na siłownie czy nie jeśli tak to :
Sniadanie :
Omlet z 2 jajek + jogurt jogobella light

2 Posiłek (przed siłownia )
2 jajka

3 Posiłek ( po siłowni )
Pól woreczka ryżu + pierś z kurczaka ( nie wiem dokładnie ile gramów , jeden pojedynczy filet ) + dużo surówki

4 Posiłek ( przed treningiem )
Tu najcześciej jogur 7 zbóż lub tuńczyk i po treningu jadłem jakiś owoc

Wiem że ta dieta nie była dobrze przygotowana i był za duży deficyt kaloryczny ale cóż jadłem tak i tego już nie zmienie ..

Teraz to podliczyłem i zdziwiłem sie że przyjmuje tak mało kalori ...

Kalorie - 1400 Białko - 122 Węglowodany - 80 T - 38

Do kalori nie wliczyłem oleju ( niestety nie używałem oliwy , oleju dawałem bardzo mało ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 249 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11443
Dorzuc tluszczy, z oliwy, orzechow, tlustych ryb, bialka w drugim posilku, wiecej warzyw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tłuszcze są niezbedne w naszym ustroju pełnia nie tylko funkcje zapasową ale służa takze jako hormony

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
Dobrze wiedzieć , nie wiedziałem że tłuszcze pełnia także inne funkcje . Wstawie za jakiś czas swoja diete na mase do oceny . Dzieki za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście i wiele innych funkcji maszw podwieszonyc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Poczytaj artykuly o roli tluszczow w organizmie czlowieka. To dosc istotne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2483
A co z tłuszczami w serku homogenizowanym , taki tłuszcz jest zdrowy ? Dorwałem ostatnio taki w lidlu i jem go po treningu w postaci stałatki 200 gram serka + banan + gruszka i jabłko .

Wartość takiego serka w 200 g to :
B - 16 W - 13 T - 6


Zmieniony przez - mateuszkaj w dniu 2012-05-15 16:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Postaraj sie skupic na lepszej jakosci zrodlach bialkach niz serki homogenizowane.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do spr

Następny temat

soki i cukry w nich zawarte

WHEY premium