SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań dotyczących odchudzania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43175

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Płeć

Mężczyzna

Cel

Redukcja do 65kg

Waga

71kg

Wzrost

179cm

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

14%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Szkoła, 3x trening w tygodniu siłowym 3x cardio po treningu siłowym

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Niedługo Muay Thai

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Zbilansowana dieta redukcyjna

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

-

Stosowana lub planowana suplementacja

BCAA Białko SFD Fat Burner Kreatyna CM1250
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na efekty redukcji moze wplyw cola nie ma bo jest zero ale na parametry zdrowotne już tak.

Ryż np brązowy czy basmati, kasza gryczana biała niepalona, jaglana. ziemniaki też mogą być

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
anubis84
Na efekty redukcji moze wplyw cola nie ma bo jest zero ale na parametry zdrowotne już tak.

Ryż np brązowy czy basmati, kasza gryczana biała niepalona, jaglana. ziemniaki też mogą być

Mam jeszcze pewne zastrzeżenia co zapotrzebowania z którego na początku wyliczyłem, czyli:
71*24*1,3=2215kcal
Przy czym:
1.2-1.3 jeżeli ćwiczymy 3 razy w tygodniu, a nasza praca jest siedząca(aktywnosc fizyczna moja)
71 - waga
odjąłem 300kcal wychodzi 1900 - czy aby na pewno jest to dobrze policzone?
Uprzedzam że totalnie się gubię w tym wyliczaniu zapotrzebowania kalorycznego do którego odsyłacie każdego z forum który o to pyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
Michacci
anubis84
Na efekty redukcji moze wplyw cola nie ma bo jest zero ale na parametry zdrowotne już tak.

Ryż np brązowy czy basmati, kasza gryczana biała niepalona, jaglana. ziemniaki też mogą być

Mam jeszcze pewne zastrzeżenia co zapotrzebowania z którego na początku wyliczyłem, czyli:
71*24*1,3=2215kcal
Przy czym:
1.2-1.3 jeżeli ćwiczymy 3 razy w tygodniu, a nasza praca jest siedząca(aktywnosc fizyczna moja)
71 - waga
odjąłem 300kcal wychodzi 1900 - czy aby na pewno jest to dobrze policzone?
Uprzedzam że totalnie się gubię w tym wyliczaniu zapotrzebowania kalorycznego do którego odsyłacie każdego z forum który o to pyta. Mozna to wyliczyc jakims kalkulatorem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
policz z tego https://www.sfd.pl/ -t276436.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
anubis84

TDEE: 2381.13 KCAL
BMR: 1794
i od tego powinnienem odjąć 300 kalorii tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Wklej tutaj wyliczenia.

Niemożliwe jest aby spadło Ci 4kg masy ciała i nic z obwodów. Przeczy to prawom fizyki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
jak wyszło Ci tyle TDEE: 2381.13 KCAL to zaokrąglij w dół do 2300 jak nie będzie efektów wtedy bedzies ciął

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
a co sądzicie o stosowaniu dwóch diet naraz? tzn. w dni nietreningowe normalnie z węglowodanami a w dni nietreningowe lowcarb z taka sama kalorycznoscia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Możesz spróbować ale ja bym dał normalną i po prostu obciąć ciut kaloprie w nietreningowe

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 69106
anubis84
Możesz spróbować ale ja bym dał normalną i po prostu obciąć ciut kaloprie w nietreningowe

w dni nietreningowe dać tyle kalorii ile ma moje ppm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wychodzenie z zaburzeń odżywiania

Następny temat

Brak efektów

WHEY premium