SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
Witam, mam 19 lat ważę 79 kg i teraz tak, chcę nabrać trochę siły przed wakacjami. Planuje wziąć NO xplode'a w maju ale widziałem też że ludzie pisali coś o xpandzie więć pierwsze pytanie co jest lepsze na siłę? Druga kwestia to jest to że zastanawiam się nad dokupieniem trochę białka żeby dostarczyć dodatkowego budulca i pytanie czy to jest dobry pomysł? A 3 kwestia to jest to co mnie najbardziej zastanawia czyli w razie gdybym jakoś za dużo przytył do początku czerwca to czy nie będzie problemu jeśli z treningów na xp albo no xplode i bialku przejdę na spalacz zmniejszę ilość kalorii zacznę kłaść większy nacisk na aeroby? Chodzi mi o przejście beż okresu jakiegoś przestoju tylko z dnia na dzień.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Na regenerację jest dieta, odpoczynek, sen i ewentualnie dobre BCAA, a co do snu, to staraj się kłaść spać o takiej godzinie, żebyś się wysypiał - najpóźniej o 22.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2013-04-24 13:28:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Na siłe jest dobrze ułożony trening , poszukaj w działach , z supli kreatyna pomaga , ew. jakaś przed treningówka reszta to kosmetyka , ale żeby wybierać to wklej ankiete działu.

Białko ma sens jeśli wiesz ile brakuje Ci go w diecie , kupowanie po to by było troche więcej sensu niema. Musisz wyliczyć ile spożywasz z jedzenia

Z dnia na dzień niema szans , trzeba spokojnie dokładac aero co tydzień zwiekszając długość lub ilość sesji , ucinać kcal powoli by nie popaść w stagnacje itp. Spalacz dopiero pod koniec redukcji

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
Snake trening na siłę wziąłem z działu więc powinien być ok, jeżeli chodzi o kreatyne to kiedyś brałem to napompowało mnie wodą urosłem ale siły 0 przyrostu za to cell pump kiedyś dobrze na mnie podziałał, potem próbowałem jeszcze raz cell pumpa ale już tak nie działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
Kurde nie widzę przycisku do edycji więc piszę pod pod postem, chciałem tylko zrobić niżej nie przeczytałem że enter wysyła wiadomość.

odnośnie białka ok dzięki sprawdzę czy to ma sens

a jeżeli bym brał spalacz przez cały okres treningu? Chodzi mi o to żeby za bardzo się tłuszczem nie zalać przed wakacjami a tak jak wczesniej pisałem o kreatynie, wiem że mam tendencje do tycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
to nie takie proste, ze wezmiesz sobie spalacz i fat nie bedzie sie odklada. Lepiej dopracuj miche podczas budowania masy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Jesli chodzi o suple to z możesz np. wziąść sobie jakiś jabłczan np. cm3 od treca , po tym retencji niema napewno.
Odnośnie spalacza to nie zrobi różnicy czy zaczniesz redukcje bez niego czy z nim , spalacze są moim zdaniem przydatne dopiero gdy mamy stosunkowo mało kcal w diecie i niski poziom tłuszczu . Jak ktoś jest całkiem zalany to spalacz zbędny

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
TomQ-MAG
to nie takie proste, ze wezmiesz sobie spalacz i fat nie bedzie sie odklada. Lepiej dopracuj miche podczas budowania masy


Ja nie chce budować masy, moim priorytetem jest siła, mogę zachować taką wagę jak mam, może mi spaść nie przeszkadza mi to, chce mieć przyrosty na sile.

snake126
Jesli chodzi o suple to z możesz np. wziąść sobie jakiś jabłczan np. cm3 od treca , po tym retencji niema napewno.
Odnośnie spalacza to nie zrobi różnicy czy zaczniesz redukcje bez niego czy z nim , spalacze są moim zdaniem przydatne dopiero gdy mamy stosunkowo mało kcal w diecie i niski poziom tłuszczu . Jak ktoś jest całkiem zalany to spalacz zbędny


Czy jabłczan ma podobno działanie do no xplode'a? Nie uważam żebym był 'całkiem zalany' mięśnie jakoś tam mi widać 79kg przy 182 cm wzrostu to nie jest taka tragiczna waga, chodzi mi o to żeby w czerwcu spalić z 4-6kg, 4kg jestem w stanie zrobić i bez spalacza, raz nawet udało mi się 8 ale to niechcący i wole tego nie powtarzać ;d a spalacz miał być ułatwienie, poza tym czytałem że spalacz pobudza przemianę tłuszczu w energię czyli działa pobudzająco i też może jakoś pomóc w treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
No xplode to przedtreningówka a jabłczan to kreta, zupełnie inne działanie. Musisz sie określić co wkońcu chcesz i wypełnić ankiete.
A co do spalacza to w twoim wypadku zbędny kompletnie

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
Wstawię wieczorem
2) wiek
19
3) waga/wzrost
79/182
4) staż treningowy
Ogólnie to od 3 lat ale na takiej zasadzie że pół roku treningu jakiś czas przerwy, nie przerwanie od 3 miesięcy
5) cel cyklu
siła
6) stosowane już wcześniej suplementy
2x Cell pump , 1x mono
7) stosowane wcześniej spalacze
brak
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny
ponad 2 lata
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
Nie mam takiej dokładnej diety, staram się jeść to co jest dobre (sprawdzałem wartości odżywcze tego co jem itp) ale nie mogę tego dokładnie określić bo codziennie jest coś innego
Zapotrzebowanie to 2465 kalorii, 308 węglowodany, 185 biało, 55 tłuszcze
11)przewidziane finanse na cykl
200 zł
12) uwagi i sugestie
Nie chcę się spaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Podbiłbym troche tłuszcz w diecie , chociaż do 80g
Z supli interesuje Cie kreatyna czy jakaś przedtreningowka do tego ?

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 126
Szczerze Ci powiem że jest to dla mnie obojętne, byleby działało, wolę posłuchać rady kogoś kto się zna niż samemu coś zakładać. Myślałem o tym no xplodzie bo mi go kiedyś kumpel polecał, ale jeżeli lepsze są inne suple to słucham sugestii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy kreatyna to dobry pomysł ?

Następny temat

Kreatynka !

WHEY premium