SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Witam. Mam kilka pytań dotyczących ćwiczeń. Rozumiem że aby wyrzeźbić mięśnie, najpierw trzeba trochę poćwiczyć na masę. Aby rozwinąć masę potrzebuję 2 gramy białka na każdy kilogram masy ciała, zgadza się? Czy trzeba patrzeć na coś więcej? I jako że niezbyt widzi mi się tycie, czy jest taka możliwość aby zażywając białko od razu je przerabiać na masę mięśniową bez tycia?

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Dobrze robiona "masa" polega na zwiększania masy beztłuszczowej ciała. Zbilansowana dieta dla zawodnika sportów siłowych to koło 2 gramów białka na kilogram masy ciała, 1 gram tłuszczu i reszta węglowodany w zależności od tempa przemiany materii. Jak Cię interesuje to bardziej, to poczytaj podwieszone posty- duży czerwony wątek z wykrzyknikami na na górze strony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Dzięki za pomoc. Jadam strasznie nieregularnie i z dietą było by raczej ciężko. Rozumiem, że jeżeli ktoś nie może za bardzo przestrzegać diety, to trzeba by zainwestować w jakąś odżywkę białkową, dobrze myślę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
niestety nie
dieta to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Wystarczą 3-4 posiłki dziennie, nie trzeba jadać co 3 godziny. Rzuć okiem na 10 wskazówek żywieniowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Spojrzałem na te wskazówki, i ciężko było by mi się tego trzymać, z racji tego że jestem raczej wegetarianinem (tzn. mięso jadam, ale bardzo rzadko). Moglibyście doradzić, co najlepsze było by przy takiej sytuacji? Ogólnie to ćwiczę od prawie roku, w domu codziennie aeroby, brzuch, kaltkę i biceps (pompki) i codziennie jeżdżę co najmniej 10 km na rowerze. Efekty są nawet, lecz chciałbym trochę więcej w bicepsie i klatce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1161
raczej wegetarianinem, jesteś albo nie... na marchewce i ogórku masy raczej nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
To znaczy jestem, ale jeśli nic innego nie mam to coś jednak zjeść trzeba, ale jest to bardzo rzadko i pomyślałem że powinienem to napisać. Nie chcę być nie wiadomo jaki, bo moją ogólną koncepcją rok temu był kaloryferek, do którego jakoś doszedłem. Teraz chciałbym bez jakiejś specjalnej diety zacząć chodzić na siłownię i nadrobić trochę w bicepsie i klatce. Czy jest to możliwe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bedzie trudniej ale da rade pokryc zapotrzebowanie na bialko poprzez jaja, ryby, twarog cczy odzywke bialkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 393
Czyli rozumiem że głównie chodzi o białko. Doczytałem że potrzeba 2 gramy białka na każdy kilogram masy ciała, zgadza się? Jeśli tak, to wychodzi na to ze potrzebuję około 150 gramów białka. Czy jeśli będę codziennie tyle spożywał, to czy to będzie wystarczyć do zbudowania jako takich mięśni?

Zmieniony przez - maselko w dniu 2012-07-30 22:29:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja kre hmb glu bia bcaa wit min

Następny temat

Co ma do rzeczy długość gryfów hantli

WHEY premium