SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań od początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6
Cześć,
mam 18 lat, 180cm wzrostu i ważę niecałe 70kg. Strasznie mało.
Chciałbym to zmienić i zbudować porządną sylwetkę, ale zupełnie nie wiem jak do tego dojść.
Chudy jestem, próbuję jeść dużo różnych potraw, ale waga stoi w miejscu. Czy polecacie jakieś odżywki na masę, które pomogą choć trochę zwiększyć kilogramy? I czy jednocześnie "można tyć i rzeźbić"? Jeśli już będę brał jakieś odżywki na masę, opłaca się też kupić białko? Ile w ogóle powinienem dostarczać organizmowi takiej odżywki?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
1 Waga stoi bo pewnie za mało jesz
2 Jaki masz już staż treningowy, co Ci się już udało zrobić
3 tyć to kiepskie słowo, bardziej się z tłuszczem kojarzy, tak może być u osób początkujacych
4 białko uzupełnia braki w białku, brakuje Ci 30g to dajesz 30g, brakuje 40 to tyle dajesz
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 32871 Napisanych postów 23018 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277717
Hej-masz w linku wszystko jak na tacy , poczytaj, nałap wiedzy i sam zobaczysz co potrzeba robić aby zacząć przygode z dieta i treningami . Przepatrz linki i poczytaj te które się zainteresują

https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6458 Napisanych postów 62221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776907
nashakesa1305
Cześć,
mam 18 lat, 180cm wzrostu i ważę niecałe 70kg. Strasznie mało.
Chciałbym to zmienić i zbudować porządną sylwetkę, ale zupełnie nie wiem jak do tego dojść.
Chudy jestem, próbuję jeść dużo różnych potraw, ale waga stoi w miejscu. Czy polecacie jakieś odżywki na masę, które pomogą choć trochę zwiększyć kilogramy? I czy jednocześnie "można tyć i rzeźbić"? Jeśli już będę brał jakieś odżywki na masę, opłaca się też kupić białko? Ile w ogóle powinienem dostarczać organizmowi takiej odżywki?


Najpierw to musisz wziąć się za porządny trening i jeszcze lepszą dietę. Wrzuć do kalkulatora posiłków co i ile jesz i wrzut tutaj zrzut ekranu zobaczymy co tam jesz. Trenujesz?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Wylicz swoje zapotrzebowanie i daj dodatni bilans kcal. Wtedy bedziesz budować mase.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena treningu przód tyl początkujący

Wiecej