SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Ladies SFD

Dodaj odpowiedź

Kilka problemów

Wysłana -
Dobra, sytuację mam ogarniętą - jestem lżejsza około 4kg łącznie i że stretchingu przerzuciłam się na cardio dwa razy w tygodniu plus oczywiście 2 razy basen.
Bilans kaloryczny poprawiony (tu nie prowadzę, tylko w apce), samopoczucie nieźle, wysypiam się mniej więcej, problemy z bezsennością niemal zniknęły, itede.

1) Jaka glukozamina będzie dobra dla takiego leminga jak ja? :D muszę zadbać o stawy, kolagen je uratował jakiś czas temu, ale cardio obciąża, więc... Trec będzie ok?

2) Warto przed treningiem wrzucić l-karnitynę 1000? Chciałabym sobie pomóc, ale nie wiem czy warto przy 4-5godz tygodniowo inwestować w to. Jakich efektów mogę się spodziewać?
Wysłana -
na l-karnitynę raczej szkoda kasy
można ją lepiej zainwestować moim zdaniem
Wysłana -
Jak wyżej. Co do kolagenu to w to też nieszczególnie wierzę, ale jest wielu zwolenników. Na pewno nie zaszkodzi jak sobie zwykłych domowych galaretek mięsnych pojesz. I może skoro cardio tak bardzo szkodzi to lepiej zamienić na inną aktywność
Wysłana -
Od Twoich ostatnich wpisów minął niespełna miesiąc. Ogarnięte masz co, dietę? Tak ogarnęłaś ze schudłaś 4kg.... Gratuluję. Wydaje mi się, ze głównego problemu nie ogarnęłaś....
Wysłana -
Osobiście nie widzę w tym problemu, aktualnie mam dość mocno podniesiony bilans kalorii za namową dietetyka :) Dużo się ruszam, kombinuje jak koń pod górę, więc są efekty.

Co do kolagenu - u mnie pomógł i z czystym sumieniem go polecam. Brałam ok 5-10g dziennie. Po miesiącu już widziałam efekty.

Oj, czyli l-karnityna odpada :D a glukozamina? :) będzie dobrym wsparciem dla stawów dodatkowo? Niestety na dalszą suplementacje kolagenem zwyczajnie mnie nie stać, bo kosztuje sporo, przy tym zakup glukozaminy to lajcik.

Cardio staram się ogarniać, ale nie biegam, tylko szybki marsz. Ale przy moim braku kondycji nawet to wystarcza by hr konkretnie podskoczylo.

Marzy mi się, żeby w przyszłym roku zacząć jeździć na rolkach i zacząć przygodę z drążkiem - o ile z rolkami na bank dam radę, to drążek ciągle pod znakiem zapytania :D

W sobotę powinno mi się udać poćwiczyć z trenerką, może coś jeszcze mi podpowie.
Wysłana -
"Plus zależy mi na tym, żeby znowu się nie wykopać w anoreksję" - przepraszam, ale na 100% tego nie masz ogarnięte. I nie chciałabym dalej kontynuować swoich wypowiedzi w tym wątku. Trzymam kciuki za realizację wszystkich Twoich zdrowych celów.
Wysłana -
na stawy może msn
Wysłana -
Msn mam w tabletkach, ale szczerze to nie widzę rezultatu :|
Pocieszam się, że za 6-8tyg będę przerzucać się z cardio na inne zajęcia, a potem znowu zmiana :)
Strona 3 z 3
Dodaj odpowiedź