SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka nurtujących mnie problemow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Witam wszystkich, słuchajcie, żeby nie zakładać milion tematów chciałbym rozwiązać wszystkie moje problemy w tym jednym temacie. Nie należę do osób które bagatelizują problemy, dlatego tu piszę z prośbą do was, abyście mi pomogli. Wiadomo każdy z znam sporo wie, ale razem lepiej dojść do jakiegoś konsensusu :D

1. WIEK: 20lat
2. WAGA: 79,5kg
3. WZROST: 174cm
4. WYMIARY:
-biceps: 41
-klatka:
-udo: 62
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4 lata
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta solo 30mg (aktualnie cyp+bold)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 13
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130kg
-martwy ciąg: 180kg
-przysiad: 130kg

1. 13 lutego zacząłem cykl meta 30mg solo trwał 6tyg pozniej 3 dni przerwy i wskoczyłem na cypionat+boldenon. Jestem jeszcze w trakcie tego cyklu kończę go 22 czerwca. Chciałbym dokładnie wiedzieć jak zrobić dokładny odblok. W połowie cyklu przybiłem HCG 5000ui czyli całe pudełeczko rozrobione na 3 strzały co 2 dni. I teraz tak 10 dni po ostatniej iniekcji muszę zacząć odblok zastanwiam się jak go poprawie zrobić. Potrzebna mi będzie jeszcze paczka HCG + paczka clomidu tak? I po skończonym HCG na następny dzień zacząć brać clomid tak? i ile czasu go brać i ile go wziąć?

2. Tutaj mam największy problem z którym borykam się od cyklu z metką. Jakos własnie w ostatnim tyg na metce odczułem dziwne zmiany w sutkach. Pytałem, czytałem albo gino, albo lipo tyle już wiem. Minęło już sporo czasu, a ja nadal się z tym męczę, robiłem badania prolka delikatnie podwyższona chociaż badania robiłem z 8tyg temu. Na początku miałem guzek w prawym sutku, pozniej zniknął i tu nagle 3 dni temu znowu się pojawił. Sutki widać, ze są powiększone strasznie mi to przeszkadza, bo widać to niestety przez koszulki. Chciałbym się tego pozbyć, dziwne jest to ,ze guzek pokazał się tylko pod jednym sutkiem i to prawym, a lewy się bardziej powiększony. Duzo osób mówi mi, że po obloku i skończonym cyklu wróci to wszystko do normy, lecz ja jednak wolę się upewnić i może jakoś to leczyć.

Dzięki za przeczytanie mojego referatu ;p I liczę na pomoc z waszej strony, pozdrawiam! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Potrzebny będzie komplet badań hormonalnych.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
najpierw zrób komplet badań i je tutaj wrzuć
po tym cyklu będzie potrzeba 15,000 hcg
30 cloma
30 tamoxa

a jak estro wyszło na badaniach i progesteron?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Komplet badań hormonalnych czyli? Jakie są wszystkie? Robiłem na prolke i estro i tak prolka delikatnie podwyższona i estro ciut zaniżone. A powiedźcie mi kiedy najlepiej zrobić te badania, teraz czy poczekać do końca cyklu? Lodzian aż 1500ui? czyli 3 paczki? Jedna już poszła w powie 5000ui każda paczka jest po 5000ui?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
ponad 4 miechy na cyklu
ja bym tyle dał na koniec
zaoszczędzisz opakowanie i jak nie pójdzie pct to wydasz 10 razy tyle później

badania jakie nas by teraz interesowały to
estradiol
prolaktyna
progesteron


bierzesz jakieś ia że e2 nisko było??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Bralem inhibitor aromatazy z brawna cala paczuszke, byłem pewny, że tym naprawie problem z sutkami, już wiem, ze to był słaby pomysl. A kiedy najlepiej zrobić te badania? Teraz póki jestem jeszcze na cyklu czy jak już zejde? Co do hcg mam 10000ui i paczkę cloma zastanawiam się co robić skoro mówisz 15000ui, potrzebna by mi była jeszcze jedna paczka dokupić i jak tak to od razu 3 paczki w ruch co dwa dni strzał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363926 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667567
badania przed koncem cyklu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
jak już się kłujesz, zrób sobie morfologię, jest tania, więc przy okazji badań e2, prl i progresteronu.
tak jak pisałeś, 10 dni po ostatniej iniekcji robisz 2500iu e3d z hcg aż wbijesz 15k i potem sermy wg rozpiski lodzianina, 3 dni po ostatnim hcg


Zmieniony przez - mrWodoo w dniu 2016-06-03 07:55:51

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
Dobra to już wiem coraz więcej, bardzo mnie to cieszy, jednak skorzystam jeszcze z okazji i poklikam jeszcze trochę :D. 15k HCG 3 paczki okej, a czemu e3d? rozbić na 2 strzały i wbijać co 3 dni? czy rozbić lepiej na e3d i wbić 3 razy? Tak zrobiłem w połowie cyklu. Ile ma paczka cloma i tamoxa w środku tabsów po 30? bo nie wiem czy po jednej paczce mi starczy i brać na raz cloma i tamoxa?. I jeszcze co do badań lodzian piszesz pod koniec cyklu kończę go dokładnie 22 czerwca kiedy najlepiej będzie pójść i zrobić te badania?. I co ma do tego morfologia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Tak, paka HCG to 5000 jednostek, rozbij sobie na 2 strzały po 2500 iu i będzie ok, jak pakę będziesz bić 9 dni zamiast 6 to długo będziesz czekał na sermy, nie warto moim zdaniem.

1-4 clom 50mg ed
1-3 nolva 40mg ed
4-5 nolva 20mg ed

tak bierzesz jednocześnie cloma i tamo

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 214 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1366
A ile tabsów w środku ma paczka cloma i tamoxa?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metka i prop

Następny temat

2 "niby cykl"

WHEY premium