SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka lat na bombie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7703

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to jest z byciem na koksie kilka lat on np 5 10 lat, czy jeśli stosuje sie wszystkie osłony najlepsze leki, regularnie używa hcg to jak to jest po odstawieniu koksów po tych paru latach on ?? Czy jest wogole jakaś szansa aby nie stracić Płodności albo niewpędzić się w impotencję czy to raczej nieuniknione po tak długim czasie stosowania Saa ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze, to nie wyobrażam sobie bycia 5 lat ON, a co dopiero 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na forum napewno znalazło by sie paru takich gagadków będących pare lat on ;p;p może niech oni sie wypowiedzą ;d;d np KingKong
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Pewnie dopadnie cukrzyca ,wypruta watroba, nerki ,serducho słabiutkie nie mowiac o sprawnym sprzecie miedzy nogami
w ogole 5 lat on

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4351
ja jestem przez rok on i narazie wszystko gra ale wkladam w to duzo kasy na wszystko co najlepsze oslonki witaminy itp. mam tez kumpla ktury ma 22 lata jest od 2 lat on tez wszystko gra a moj wujek byl prze 7 lat on byl kulturysta i mowi ze zaluje ale kto tak mowi a ciotka mowi ze wszystko jest oki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
jest u mnie chlopaczek taki na osiedlu, od kilku lat on, lacznie przez te pare lat zaledwie kilka miesiecy off (wakacje - ale za to podczas wakacji non stop alko dragi itp) efekt - w wieku 21 lat kupuje juz wiagre..

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
kubas ty weź do reki słownik ort a nie koksy...

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4351
Leber_ - zabawny jestes usmialem sie po pachy:) widze ze sami uczeni tu sa moze zrobimy konkurs ortograficzny zamiast gadac o koksach....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 341 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4997
Moge wam tylko powiedziec ze nie jest tak zle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
No ja majac normalne zycie, prace, zone na pewno bym nie chcial byc ON tle lat. Mija sie to z celem - ale kazdy robi wedle siebie.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
dlatego poki niemam zony musze to wykorzystac
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

szybka piłka

Następny temat

scanbech

WHEY premium