SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka dietetycznych wątpliwości

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 704

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
Domyślam się, a raczej wiem, że takie pytania były czy też tematy, tylko ciężko mi się doszukać teraz więc jak ktoś by kojarzył może mnie odesłać poczytam to. Ale o co chodzi? O kilka pytań które mnie ostatnio interesują.

1. Gdzieś słyszałem i mi się obiło, że picie kefiru/jogurtu i jedzenie do tego banana odrazu po treningu to głupota ( ja to traktuję jako mini odżywkę po siłowni) czy to mądre czy nie ma sensu? Kupić lepiej odżywkę?

2. Jak to jest z tymi węglami, czytałem chyba nawet w Men's health, że powinno się jeść dużo węgli po treningu, a mniej przed, a w sumie już się pogubiłem bo różnie mówią..

3. Wiele tracę jeśli jem posiłek po treningu dopiero godzine po ? (dojazd) nie którzy mówią, że powinno się jeść do 30 minut po.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
1. moze byc banan i jogurt naturalny, jak masz odzywke białkową to tez mozesz troche dodac
2. zalezy od celu diety i rozkaldu chociazby węgli w ciągu calego dnia
3. jesli pijesz/jesz tą 'mini odzywke' to mozesz spokojnie zjesc po godzinie wlasciwy posilek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
cel to masa, ale wiem że za dużo węgli zalewa niepotrzebnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Banan po cwiczeniach cardio

WHEY premium