SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i Marchewka / Agueda / podsumowanie str. 13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15327

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
w środę otrzymałam suplementy od sponsora akcji Kij&Marchewka firmy TREC

paczka zawierała:

BCAA Turbo Jet 200 g
-doskonale rozpuszczalny, zaawansowany matrix najefektywniejszych i najszybciej wchłanianych aminokwasów rozgałęzionych (BCAA)
-zawiera duży dodatek beta-alaniny, glukuronolaktonu i witamin z grupy B
-nasila produkcję niezbędnej podczas ciężkich treningów energii oraz chroni mięśnie przed katabolizmem, przyspieszając ich regenerację

Super Omega-3 120 kapsułek
-suplement diety zawierający w swoim składzie olej z ryb oceanicznych, który jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych z grupy Omega-3 (EPA i DHA)

ZMA 90 kapsułek
-jest kombinacją chelatowanych pierwiastków: cynku, magnezu oraz witaminy B6
-zwiększa poziom własnego testosteronu, hormonu wzrostu oraz IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu)

Dietary Fibre Apple 300g
-jest to błonnik pochodzenia roślinnego otrzymywanym z jabłek
-do najważniejszych właściwości błonnika należy między innymi: redukcja tkanki tłuszczowej, oczyszczanie organizmu z toksyn i metali ciężkich oraz odbudowa flory bakteryjnej układu pokarmowego


DAWKOWANIE:
BCAA - 1g na 10 kg m.c. około treningowo
Omega3 - raz dziennie 2 kapsułki
ZMA - raz dziennie przed snem 3 kapsułki
Dietary Fibre - raz dziennie 10g




Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-10-05 20:19:46

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
DZIEŃ 4 - 04.10.2012

DNT - moje nogi


suple:o3, ZMA, błonnik, whey


DZIEŃ 5 - 05.10.2012

suple:BCAA, o3, ZMA, błonnik, whey



bułgar - OMG - szczerze nie pamiętam czy zrobiłam zadaną ilość powtórzeń w serii. miałam mega domsy w nogach, przede wszystkim mięśniach, które są najbliżej kolana i najbardziej są wykorzystywane przy uginaniu. dawno mnie nic tak psychicznie nie ściorało - robiłam w seriach po 3,4 i przerwa
wznosy - ciężar idealny jak na razie, robiłam spokojnie, muszę pilnować się, żeby podnosić przynajmniej do linii barków (w ostatnich powtórzeniach trochę skracałam ruch)
reszta ok

aero udało się zrobić w pełnym wymiarze. w sumie ten 3 dzień jest najprzyjemniejszy z wszystkich trzech, być może dlatego, że więcej ćwiczeń bardziej izolowanych.

pierwszy 3 treningi siłowe zapoznawcze za mną. ogólnie jestem zadowolona, bo już spokojnie będę mogła następnym razem zaplanować ciężary. organizm chyba przetrawił szok dwudziestkowy i zacznę w końcu robić w pełnym zakresie inne zaplanowane rzeczy

dzisiaj pierwszy raz popijałam aminokwasy Treca - nie chcę zapeszać, ale zapowiada się ciekawie. dokładną relację zdam po kilku treningach, żeby potwierdzić wrażenia smak lekko kwaskowy, rozpuszcza się idealnie.





Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-10-05 20:57:17

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
No, jestem ciekawa wrażeń po tym konkretnym BCAA, zapewnienia ze strony Treca wyglądają ciekawie i jestem ciekawa, czy się potwierdzą
W wyciskaniu szatangielek i prostowaniu ramion na wyciągu dodaj następnym razem troszkę ciężaru, co?

Bułgarem się nie przejmuj, to jest no... ciężkie ćwiczenie,jak się je robi porządnie, mimo że wygląda całkiem niewinnie

Niepokoi mnie fakt, że dałaś radę zrobić całe aero po treningu

Czekam na pierwsze pomiary z niecierpliwością
Jesteś może bardziej głodna, niż poprzednio?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
im dalej w las tym bardziej głodna na serio

aero było robione z kilkoma krótkimi przerwami po ok 30 sekund. niektóre przerwy między seriami dziś się wydłużyły, bo na serie B i C muszę przejść w drugi koniec obiektu plus może faktycznie za mało dobrałam ciężaru w niektórych ćwiczeniach.

bułgara to ja kocham tylko nie z takimi bólami

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ok, zobaczymy, jak będzie po pomiarach i może coś dodamy do jedzenia, błonnik też powinien trochę pomóc

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
DZIEŃ 6 - 06.10.2012

suple:BCAA, o3, ZMA, błonnik, whey



weekend - można zjeść smacznie, prosto z garnka po przyrządzeniu

dzisiaj rower, w większości drogi polne i trochę las; poniżej zdjęcie dzikiej zwierzyny którą spotkałam w trakcie przerwy

1) 7,78km / 31min
2) 7,63km / 33min

tempo słabe, ale wietrzna dziś pogoda










Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-10-06 20:22:27

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
DZIEŃ 7 - 07.10.2012

DNT - dzień ryby

(jutro pierwsze pomiary)

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
DZIEŃ 8 - 08.10.2012


suple:BCAA, o3, ZMA, błonnik, whey



+aero pełne 35 minut

A1 - ok, choć ciężko
A2 - w przyszłym tygodniu wezmę 10kg
B1 - niższy ciężar, technika od razu lepsza
B2 - masakroza (tu nie odkładam sztangi)
C1 - ok
C2 - ok, zwiększamy w przyszłym tygodniu
D1 - tu też spróbuje zwiększyć, druga seria dziwnie lekko poszło, może to radość, że koniec na dziś
D2 - ze sztangielkami o wiele lepiej

(tam gdzie w serii powtórzenia są łączone np 13+7, to jest to krótka przerwa dosłownie na złapanie dwóch głębokich oddechów)

ćwiczyło się dzisiaj rewelacyjnie, dałam ciut więcej niż zwykle węgli przed treningiem wypiłam BCAA przed, a że czekać musiałam aż otworzą siłownie, to zdążyło się spokojnie wchłonąć. już drugi trening jak ćwiczę z tym BCAA - wytrzymałość i koncentracja sporo na plus. w tym upatruje resztki sił na aeroby. dziś pełne 35 minut, końcówka była ciężka.

radość mnie rozpierała cały dzień, bo naprawdę super dziś się ćwiczyło. sporo serca włożone no i wszystko udało się zrobić. jutro aeroby.
----------------------------------



powiem szczerze, że miałam wrażenie, że oponka lepiej zareagowała niż tylko ten -1. jak na pierwszy tydzień z tak małą liczbą aerobów i zapoznawaniem się z ciężarami w poszczególnych ćwiczeniach uważam za dość udany. (w biodrach raczej był błąd tydzień temu w pomiarach)


Saida - taka prośba napisz czy moja propozycja z tym stepem przejdzie jako akceptowalna (w C2 hack przysiad) - https://www.sfd.pl/-t889730-s1.html#post9




Zmieniony przez - Agueda w dniu 2012-10-08 21:29:07

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
No nie moge: zayebista żmija :D


przepraszam musiałam

Zmieniony przez - Lucyferka w dniu 2012-10-08 21:49:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pomiary elegancko idą w dół, podoba mi się to
Wiedziałam, co Ci wybrać za suple A jak wrażenia z błonnika - hamuje głód czy nie bardzo?

W hack przysiadzie możesz skorzystać ze steppera, zobaczymy, czy Ci pomoże trochę.

A żmiji w czasie jazdy się nie przestraszyłaś?

Zmieniony przez - Saida w dniu 2012-10-09 11:07:24

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kij i Marchewka / Kendra/podsumowanie str.13

Następny temat

Kij i Marchewka/ malgo421

WHEY premium