SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kij i Marchewka / Agueda / podsumowanie str. 13

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15337

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
natomiast to mi się bardzo nie podoba "Najbliższe 2tygodnie – pełna regeneracja i i love śledzik "

z takim podejściem hoduje się kilogramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Agata

Miałam przyjemność urzędowania z Tobą w jednym dzienniku i wiedziałam, że tutaj pójdzie wszystko super Jesteś konkretna, bardzo rzeczowa i jak masz coś zrobić to robisz na 100%. Cieszę się bardzo, bardzo, ze zmian w psychice, bo te ciągną za sobą resztę. Gratuluję wytrwania o tak marnych kcal. Wypoczywaj i wracaj zregenerowana. Muszę mieć gdzie spamować

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7397
gratuluję przemiany, po Twoim przykładzie widać, że ciężka praca przynosi efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratuluję! Spadki tabelkowe widać na zdjęciach, ładnie poleciało wesołych świąt i powodzenia w kolejnych cyklach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1341 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35628
5 cm w pasie to dużo, rozmiar mniej :) pewnie spodnie już wymieniasz ;) gratulacje pieknie spada, masz fajne jędrne ciało, tego Ci zazdroszczę :) miłej regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zbierałam się i zbierałam do napisania tutaj.

Przede wszystkim gratuluję dobrej roboty i bardzo udanego cyklu.
Centymetry pospadały tak, jak powinny, a zdjęcia mówią same za siebie. Bardzo ładnie poleciały boczki i to jest pierwsze, co się rzuca w oczy. Pupa, ramiona i plecy nabrały ładnego kształtu, pojawia się V, a pośladki się podniosły.
Brzuch też spadł, ale mimo wszystko mniej, niż reszta ciała - tutaj wiesz, że więcej nie dało się wycisnąć i to jest praca na dłużej, ale jesteś na dobrej drodze
To, co mi się też osobiście podoba, to że poleciało równomiernie z całego ciała.

A teraz co do reszty... Świetnie mi się z Tobą współpracowało, zadawałaś mądre pytania, ładnie słuchałaś, kontakt był super i też Ci dziękuję za te trzy miesiące
Na dodatek jesteś pierwszą osobą, która wytrzymała ze mną pełen trzymiesięczny cykl, dlatego tym bardziej jestem Ci wdzięczna za ten czas
Co do Twojej przemiany psychicznej - dziękuję za miłe słowa, ale... sama na nią zapracowałaś, podobnie jak na każdy spadek tutaj

Teraz odpoczywaj przez te dwa tygodnie, zregeneruj się dobrze i podjedz, a później będzie czas na dalszą, ciężką pracę

Bull, spokojnie, Agata wie jak ciężko pracowała na swoje spadki, nie popłynie Ma odpocząć psychicznie od liczenia A lejdis na śledzika zezwalają

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 178038
po Saidzie to już prawie nie wypada swoich trzech groszy dorzucić ale...

GRATULACJE!!!
Ładnie walczyłaś, ładnie pospadało, ładna sylwetka się robi Pupa poszła super do góry! Jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Super spadki, podoba mi się łapka bokiem - ciało zrobiło się zupełnie inne. Bardzo udany cykl!

Dzięki za wspólne zmagania i udanego odpoczynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
bardzo dziękuję za tak pozytywne opinie dodają motywacji do dalszych zmagań w pracy nad sylwetką. odliczam powoli dni to kolejnych treningów. troszkę dziwnie się czuję nic nie robiąc

święta minęły szybko, wbrew pozorom sporo zajęć i mało odpoczynku. o śledziku pisałam mając na myśli święta :) była to najlepsza alternatywa dla innych słabo jakościowych potraw. więc spokojnie - z niezbyt chlubnego doświadczenia wiem w jakim tempie można nabywać tej niechcianej masy a jej już nie chcę

dzisiaj urlop więc najbliższe 5 dni pełen relaks

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 928 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20207
Augeda Gratuluje :) Pieknie polecialo
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kij i Marchewka / Kendra/podsumowanie str.13

Następny temat

Kij i Marchewka/ malgo421

WHEY premium