SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiepskie samopoczucie na PCT

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2148
1. WIEK: 29
2. WAGA: 93
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 43,5
reszta nie mierzona
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 8-9 lat
6. DIETA: dopięta, na mase
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 prop
8. TRENING: 4-5 razy w tyg
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: ok 15-17
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 130
-martwy ciąg: 160
-przysiad: 140


Jestem w trakcie odbloku ok 10 dzień, po cyklu prop 17 tyg. Poszło już 3 x HCG 2500, do tego tamoxifen 40mg ed. Po HCG planuje brac clom 50mg przez 30 dni + 20mg tamox. Założyłem nowy temat bo ogólnie dość kiepsko się czuję. Jakoś od 3-4 dni po zakończniu cyklu, totalny brak energii, senność, osłabienie czeste uczucie zimna. Czasami czuje sie jakbym miał zasłabnac. Brałem proviron 25mg przez kilka dni bo został mi 1 listek, ale nie zauważyłem poprawy. Czy to normalne w trakcie pct, żeby tak sie czuć? Po jakim czasie układ hormonalny zacznie wracać do normy i mogę czuć poprawę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Odblok albo też PCT, jest to okres leczenia lekami, który wynika z zażywania wcześniej, przez dłuższy czas sterydów. Post Cycle Therapy to jedno z najbardziej kłopotliwych tematów, czy też zagadnień dla wielu osób zażywających sterydy, problem wynika w dużej mierze z powodu niewiedzy, a także nadmiernego stosowania sterydów również przez osoby, które są tylko amatorami. Dlatego zanim sięgniemy po sterydy, warto zastanowić się nad konsekwencjami.
Jeśli mamy odpowiednio zbilansowaną dietę oraz dobrany trening, pod nasz cel sylwetkowy jesteśmy w stanie zbudować dobrej jakości masę mięśniową, żadne specyfiki sterydowe nie będą nam potrzebne.

Jeśli masz problem z dietą warto, abyś zajrzał do działu: Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html, tam moderatorzy wraz z doradcami na pewno mogą Ci skomponować odpowiednią dietę, tak aby spełniała Twoje wymagania. Ponadto zrewiduj swój trening, warto również zajrzeć do działu Trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html, gdzie możesz podrzucić swój plan treningowy do oceny. Natomiast jeśli Twój trening nie przynosi Ci już takiej satysfakcji, ciężko Ci progresować warto, abyś rozważył zakup np.: kreatyny: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Creatine_Muscle_Max-opis33277.html oraz beta-alaniny: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Beta-Alanine_Endurance_Max-opis33649.html, suplementy te pomogą Ci być efektywniejszym podczas sesji treningowych.

Pamiętaj, że sterydy warto zostawić zawodowcom, osobom, które mają dopiętą dietę i trening, bo stosowanie ich może przynieść więcej szkody, niż pożytku.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Kiedy zaczales brac dokladnie hcg?
Podawales hcg w trakcie cyklu?
Podaj wynik badan przed wejsciem na pct i te przed cyklem


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-12-03 04:22:04

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Pociesze Cie, bedziesz się czul jeszcze gorzej clomid jest wyjatkowo depresyjny, tamoxifen srednio, ale tez.
Tylko dziwne bo po podania HCG raczej samopoczucie nie powinno byc gorsze, mi sie poprawia, moze sobie wkrecam ??
Pozdrawiam.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16091 Napisanych postów 18056 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196433
Te 40 mg tamoxa ed zabiło ci chęci do życia.
Zbadaj estradiol prolaktyne i testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Tak jak MarcelQ pisze, moze byc jeszcze gorzej. U mnie na hcg jest jeszcze zaj**iscie, nawet lepiej niż na cyklu, do tego pyta stoi jakbym viagre zjadl i libido zaj**iste, dopiero na clomie i nolvie jest smutek i żal.

Robiłeś badania przed odblokiem? Prolka i estro w normie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2148
HCH zaczałem brac jakos 22 list. czyli 11 dni temu z przerwami 3-4 dni. W trakcie cyklu też bralem co 6-7 tyg. Poszły 2 op 5000. Czasami brałem też tamox jak czułem, że suty zaczynaja swedziec, ale w czasie cyklu zjadłem moze z 12 tabsow i ogolnie zadnych sajdów nie miałem wtedy.

Co do badań do przed cyklem wszystko w normie, estradiol 43 (13,5 - 60). Przed zakończeniem cyklu miałem :
estradiol 144,5 (13,5 - 60)
prolaktyna 9,22 (4,6 - 21,4)

Nie wiem jak teraz w trakcie pct. ogólnie jestem nie do życia, ciagle jest mi zimno i czuje sie mega słaby. Nie ma mowy o treningach, ledwo jestem w stanie funkcjonować, a i tak otoczenie zwrociło mocno uwage, ze jakis apatyczny jestem i kiepsko wygladam. Dzisiaj jak wstałem tez kiepsko sie czuje chyba bardziej niz wczesniej, czuje jakbym miał delikatne drzenie rak. Nie wiem czy brac tamox teraz bo sie boje, ze mi sie moze pogorszyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205559
Zrob badania krwi:test,estradiol,prolaktyna,crp.

Obstawiam wywalone estro, jesli to sie potwierdzi to przydalby sie jakis IA

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94446 Napisanych postów 364370 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668943
Dlaczego nie zbiles tego e2 przed pct? Na hcg na 99% jeszcze wywindowalo w górę i dlatego pct mogło nie pójść
Bedziesz robil badania dorob lh i fsh jeszcze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
jw, badania to podstawa i trzymanie horm bo glownie one przyczyniają sie w efekcie do naszego samopoczucia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2148
Niestety stan mi sie powaznie pogorszyl. Mam dreszcze biegunka, do tego doszly powazne drgawki i uczucie na pogranuczu omdlenia. Dzisiaj mi sie pogorszylo i trafilem na sor. Przez ostatnia dobe caly sie trzese jakbym mial delirke. Nie wiem co jest grane. Badania krwi ekg cisnienie mam ok, a czuje sie jak wrak. Lekarze w ogole olali temat, op******ili za glupote brania testo i checi odbloku. Nie zrobili mi tez badan test estradiolu ani prolaktyny twierdza, ze to nie ma zadnego znaczenia i robia inne z ktorych wynika ze wszystko gra. Ze zdziwieniem patrzyli jak im tlumaczylem, ze hcg tamox i clom mam na odblok. Nie wiem nawet czy odzyskam te leki. Jutro mam nadzieje porozmawiac z endokrynologiem, ale szczerze mowiac po tym jak zobaczylem stosunek lekarzy do tematu watpie, ze ktos mi pomoze. Nie wiem co mam robic. Moze zna ktos jakiegos dobrego endokrynologa z wroclawia, ktory jest zaznajomiony z tematem i bedzie w stanie cos pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Aleks pisał co zrobić. Nic nie zrobiłeś. Drgawki, omdlenia, biegunka z e2, prl raczej wątpie by miało wiele wspólnego dlatego też lek nie robią Ci tych badań. W/w objawy obstawiam że masz wywołane lekiem, stresem i paniką. Panikujesz w tej chwili, wrzuć na luz bo sobie więcej szkody zaraz narobisz tą histerią w jaką wpadłeś niż tym co zjadłeś.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania

Następny temat

Heviran a stostowanie testosteronu

WHEY premium