SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy przerwa?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
Witam, mam taki problem otoz, w polowie marca zaczalem cwiczyc i wzialem sie za diete, mamy czerwiec, i czuje sie troche ospaly i przemeczony, czy to jest objaw tego ze trzeba zrobic Sobie jakas przerwe?, zeby organizm mi odpoczal od treningow? , bo nie wiem dokladnie, czytalem cos ze przydaloby sie co 6 tygodni cwiczen odpoczac jakis czas, takze moje pytanie brzmi czy te ospanie i przemeczenie + lekki brak checi spowodowane sa tym co napisalem powyzej ?, chcialbym sie dowiedziec bo nie chce sie zniechecic calkowicie, podoba mi sie to co robie, i wszelkie osiagi ktorych dokonalem przez ten czas

Prosze o odpowiedz, i przepraszam za brak gramatyki (zagraniczne ustawienia klawiatury)

Pozdrawiam Marigande
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
teraz bede jechal jak napisalem, plus w niedziele przy odpoczynku, normalna podaz wegli ok. 300 gram oczywiscie przy moim bilansie kalorycznym bede spozywal/uzupelnial i miejmy nadzieje bedzie ok :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
Pewnie w diecie nie dostarczasz odpowiednich witamin organizmowi, jedz duzo owocow i warzyw a jesli problem nie zniknie zrob tydzien wolnego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
Codziennie, do kazdego posilku dodaje owocow i warzyw, nie ma dnia w ktorym tak nie robie, wiec wydaje mi sie ze nie z tego problem wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
a regenaracja jest? spisz conajmniej 7godzin w nocy bez przebudzania sie? moze dobrym wyjsciem jest zlapanie po poludniowej drzemki w ciagu dnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
wysypiam sie rowniez, klade sie o 1 spac, wstaje w okolicach 9 codziennie, spanie w dniu graniczy z cudem, w dni nie treningowe, bo mam przerwe 2 godzinna w pracy, a pracuje od 10:30 do 22:30, od 14:30 do 17 mam przerwe, wiec przewaznie w niej cwicze, a biegam po pracy, czasami jak sie uda to i lapie drzemke, teraz tym bardziej bo jestem zbytnio ospaly :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
no to zrob z tydzien wolnego od ćwiczen i poźniej wroc do nich. Może plan treningowy masz za ciezki wklei swoj plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
Poniedzialek

Przysiad z sztanga 3s
Wioslowanie sztanga opad 3s
Francuskie wyciskanie 3s
wyciskanie sztangi z klatki 3s
Uginanie ramion z sztanga stojac 3s

Sroda


Przysiad wykroczny 3s
Martwy ciag 3s
Wyciskanie hantelek w skosie 3s
Wyciskanie zza glowy 3s
Pompki odwrotne 3s
Uginanie uchwyt mlotkowy 3s


Piatek


Uginanie nog lezac na brzuchu 3s
Wioslowanie sztanga 3s
Rozpietki 3s
Unoszenie sztangi w przod 3s
Prostowanie ramion z hantelkami 3s
Uginanie przedramion z hantelkami 3s


Wtorki, czwartki, soboty bieganie po 30-40 minut i niedziela wolna
Dodam ze obciazenie dobrane dobrze, pod mozliwosci aktualne :P
Zmieniony przez - Marigande w dniu 2013-06-02 15:13:37

Zmieniony przez - Marigande w dniu 2013-06-02 15:14:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
W piatek zaczynasz od brzucja, a gdzie nogi, w srode gdzie klatka? zmien na to https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html etap 5 i powinno wszystko grac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
Niektorych cwiczen po prostu nie moge wykonac, mam laweczke sztange lamana i hantelki, nie chodze na silownie, i brak mi drazka, powod nie moge go zamiescic nigdzie, w srode klatka jest rowniez, w piatek nogi tez sa przeciez przy uginaniu lezac na brzuchu :), toc to idzie w nogi, w srode klatka przy cwiczeniu "Wyciskanie hantelek w skosie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3321 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7967
nie wiem, mnie sie Twoj plan nie podoba cos ale niech sie inni wypowiedza tez :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1725
Hehe, poczekajmy na inne wypowiedzi, jesli sie w ogole doczekamy :D, mi sie dobrze cwiczy tym FBW i nie ma tragedii jakiejs, no ale zobaczymy co inni powiedza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fat brzuch!

Następny temat

Push/pull do oceny

Wiecej