SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy pić białko?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
Od kilku tygodni znowu stosuję dietę białkowo-węglowodanowej. Ułożenie diety nie sprawiło mi problemów , jadam 4 razy dziennie i pije 2-3 razy białko , koncentrat z izolatem i sam izolat. Dziennie pochłaniam od 215g do 250g białka przy wadze 105-108 kg. ale zastanawia mnie kiedy dokładnie pić białko? ... osobiście pije pomiędzy jednym a drugim posiłkiem , czyli 1,5h po posiłku i 1,5h przed posiłkiem a jadam co 3h. czyli wrzucam je w sam środek pierwszego a drugiego posiłku , tak jest prawidłowo czy może inaczej powinienem je pić? ... nie pije podczas posiłków nawet wody , tak że taki sposób odpada!

Die motherf***er dieee

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9030 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699300
to chyba kiepsko ułożyłeś dietę jak tyle prochu musisz dopijać
wstaw dietę wg schematu z tematów podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
nie zależy mi na takiej pełnej super diecie , nie wyliczam sobie wszystkiego co zjem poza białkiem wygląda to tak że spożywam go do 250g. dziennie ale to już muszę popijać 3razy dziennie shake białkowego , gdy piję go 2razy jest to około 220-225g. białka i tyle mi w zupełności wystarczy , głównie chodziło mi o czas , kiedy to białko pic? jada sią co 2,5h , 3h... shake białkowego stosować jako posiłek czy uzupełnienie diety?

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
i jakie owoce oraz warzywa najlepiej do każdego posiłku spożywać?

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
urozmaicaj diete i nie skupiaj sie na wybranych owocach czy warzywach- jedz różne. owoce wliczaj w bilans

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
ok , ale jak mam traktować shake białkowego? jako posiłek który się jada co 2,5h , 3h czy pomiędzy posiłkami go wciskać?

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
białko tarktuj jakos uzupełnienie do diety a nie jako glowny posiłek..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
i to chciałem wiedzieć. Dzięki

Zmieniony przez - AmS666 w dniu 2013-11-16 13:57:42

Die motherf***er dieee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5780
;) tak samo gainery czy inne odzywki traktujemy jako uzupełnienie diety;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 192 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2092
gainery to bardzo feć , feć produkt

Die motherf***er dieee

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oceńcie moją dietę :)

Następny temat

Dieta do oceny. 90kg

Wiecej