SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy największa efektowność ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2934
Witam jestem tutaj nowy. Mam 17 lat 175 cm wzrostu i waże 65 kg. Od niecałych dwóch miesięcy chodze na silownie 2 razy w tygodniu. Mam do Was specjalistów pare pytań. Przeczytałem gdzieś że np. po duzym natężeniu ćwiczeń na klatke piersiową mięsnie regeneruja się około 6-7 dni. Najbardziej mi własnie zależy na rozwinięciu klatki piersiowej bicepsa i mięśni brzucha. Zawsze obciążam te partie mięsni maxymalnie w poniedziałki i piątki na siłowni. W środe ćwicze sobie w domu jeszcze biceps. Prosze powiedzcie mi jakie odstepy czasowe na regeneracje mięsni powinienem zachować żeby efekty były jak najlepsze. Nie wiem czy zbytnio nie daje się odtworzyć i "powiekszyć" mięsnia danej grupy miesniowej jeśli cwicze je 3 razy 2 tygodniu jak np biceps. Czekam na Wasze opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Masz możliwość ćwiczenia 3x w tygodniu ?
Bo jesli tylko 2x w tygodnu to proponuje rozkład:
dzień I - klatka, barki, triceps
dzień II - nogi, plecy, biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5457
www.kulturystyka.pl/atlas - pierwsza tabela na stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2934
LukaszF mam możliwość trzeciego treningu w domu ewentualnie w środy.
Rasheed własnie z tej tabeli wspomnialem w pierwszym poście i po jej zobaczeniu zrodzily się moje wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3852
gościu tylko nie spamuj zbytnio napisałeś już chyba z 10 tematów albo i więcej o tym samym temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2934
To przypadek... przyznaje sie... wyskakiwalo mi że jakiś tam błąd strony i numer telefonu czy e-mail no to probowalem jeszcze raz a tu sie pozniej okazalo ze wszystkie tematy sie zapisaly :/ sory wery ale nie moja wina :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Nie trenuj grupy mięśniowej częściej niż raz w tygodniu mimo że mięśnie po 72 godzinach są w pełni zregenerowane. Jeśli możesz ćwiczyć tylko dwa razy w tygodniu to zastosuj się do rady LukaszaF. Jeśli jednak masz możliwość także jeden dzień w domu poćwiczyć to rozłóż sobie tak treningi żeby na siłce wykorzystać sprzęt którego nie masz w domu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Najlepiej napisz jakim sprzętem dysponujes zna siłce, a jakim sprzętem w domu oraz napisz coś więcej o sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2934
Na siłce wszystkim dosłownie :P Chodze na bardzo dobrze wyposarzoną siłownie. W domu mam hantelki tylko. O sobie coś wiecej w jakim sensie ? wymiary ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
dokup sztange to bedziesz mogl w domu robić trica bica przedramie bary i kaptury a reszte sie jakos pod siłke rozpisze ;)

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Ziompel można wszystko robić sztangielkami
Może przecież robić unoszenia sztangielek na boki, do przodu, w opadzie, wyciskanie sztangielek, na biceps i triceps też nie ma problemu z ćwiczeniem sztangielkami.
Więc ułóż sobie plan, my go ocenimy i ewentualnie poprawimy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy największa efektywność?

Następny temat

Ocencie Plan na Mase:)

WHEY premium