SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy najlepiej dorzucić T3 i Clen do cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7484

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ale pisales ze chcesz cos dolozyc do 24tygna redukcje tak?
To skad ta deka teraz sie wziela?wiesz mozesz jesli planujesz po tej redukcji mase,dac teraz deke,ona i tak bedzie zabezpieczala miesien ma redukcji i pociagnac ja dalej na masie z 14tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5485
kamilplnk
Ale pisales ze chcesz cos dolozyc do 24tygna redukcje tak?
To skad ta deka teraz sie wziela?wiesz mozesz jesli planujesz po tej redukcji mase,dac teraz deke,ona i tak bedzie zabezpieczala miesien ma redukcji i pociagnac ja dalej na masie z 14tyg



Start 07.02.18
1-24 Hgh 5iu ed(rano,wieczór-dzielone po 2,5iu)
1-20 Tesc enan 250mg e4d
1-15 Deka e4d 200mg/100mg na przemian (pierwsze 8tyg e4d 100mg)
8-13 Oxa 70mg ed
9-16 T3 75mg ed (może do 18-20tyg)
Clen-10-11tyg, 14-15tyg, 18-19tyg

Mam w planie cyklu deke od samego początku 100/200mg e4d z tym ze pierwsze kilka tyg szło tylko 100mg e4d. W planie do 15tyg a jestem w 13tyg teraz. Mogę załatwić żeby deki było do 24.
Redukcje bym pociągnął powiedzmy do 18 tyg, moze 20 tyg. To zależy od wyników. Potem zaczął bym zwiększać kcal. Od 24 tyg dopiero mógł bym mieć npp albo mastera. Może coś namieszałem
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Śmiało przedłużaj. Npp i mastera rozłóż na dłużej niż 6 tyg, ale Kamil chyba wspomniał o tym. Nie masz takiego wrażenia, że nie będzie Ci się chciało odblokować po tym i trzeba już myśleć, co dalej?

Swoją drogą świetna przemiana. Postaram się obserwować.


Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-05-12 00:41:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5485
kamilplnk
Jesli to ma byc zbilansowana powinno byc ok tak jak jest,bialka wystarczy ale z kaloriami mozesz zejsc do 3tys skoro na 0 to 3500 ew mozesz przejsc np na lclf czy cos takiego

Wole trzymac się zbilansowanej diety. Jakos nie widzę się na diecie tłuszczowej. Aktualnie mam wszystko rozbite na 7 posilkow(w tym jeden z 7 to bialko i owoc po treningu). Wegli daje ok 30% więcej z rana i okolotreningowo a reszta zbilansowana. Ale zrobiłem tak jak radziłeś przycielem kcal 3000/2700.
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5485
sooql
Śmiało przedłużaj. Npp i mastera rozłóż na dłużej niż 6 tyg, ale Kamil chyba wspomniał o tym. Nie masz takiego wrażenia, że nie będzie Ci się chciało odblokować po tym i trzeba już myśleć, co dalej?

Swoją drogą świetna przemiana. Postaram się obserwować.

Hehe dokładnie
Dzięki sam nie wierzyłem, ze tak mnie porobi. Dieta pierwszy raz na 100% dopięta, trener tez jest i forum
Pierwszy plan zakładał 12 tyg, później ze 16 tyg i następny ze 20tyg. A teraz myśle o 30-32tyg Może polecę jednak tylko 24tyg teść i deka 22tyg i pct. A może jsk dołożę mastera lub npp to do 32 dociągnę i pct. Fajnie by było całe wakacje na bombieTak czy siak przerwa będzie nie krótsza niż cykl.
Pozdro

Zmieniony przez - sooql w dniu 2018-05-12 00:41:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Nagap
kamilplnk
Jesli to ma byc zbilansowana powinno byc ok tak jak jest,bialka wystarczy ale z kaloriami mozesz zejsc do 3tys skoro na 0 to 3500 ew mozesz przejsc np na lclf czy cos takiego

Wole trzymac się zbilansowanej diety. Jakos nie widzę się na diecie tłuszczowej. Aktualnie mam wszystko rozbite na 7 posilkow(w tym jeden z 7 to bialko i owoc po treningu). Wegli daje ok 30% więcej z rana i okolotreningowo a reszta zbilansowana. Ale zrobiłem tak jak radziłeś przycielem kcal 3000/2700.
Pozdro
spoko trzymaj diete jaka Ci pasuje,na jakiej sie dobrze czujesz i na jakiej jest efekt :) swoja droga 7posilkow to sporo osobiscie nie lubie sie tak rozdrabmiac,lubie zjesc mniej a porzatmdmie teraz mam 3600 i 4ppsilki ;) no wiem o co chodzi z bomba przez wakacje,zawsze bedzie lepszy efekt i nabicie na plazy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Wiek 40 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5485
Witam
Zaczelem 16 tydz cyklu.
Za 2 tyg koncze redukcjie i pomału bede wchodził na lekko dodatni bilans kcal. Jestem już dość długo na redu( od 8 miesięcy na zerowym lub poniżej, a od 16 tyg jak zaczelem cykl to 200/400 kcal na minusie) .
Mam pytanie odnośnie dawek i częstotliwości podawania.
1. Czy za 2 tyg zmienić i dać enana 250mg e3d gdzie teraz idzie 250mg e4d?
2. Deka dać 400mg ew, teraz idzie 300mg ew?

Pomału schodzę z t3 bo już 8tydz idzie i myśle żeby zostawić 25/12,5 mg ed do konca brania hgh.
3. Z t3 dobrze tak zrobue ze zostawię na okres hgh, czy może lepiej skończyć za ok 2 tyg?
Dodam ze clen idzie tez 2on/2off i myśle ze tez na okres podbicia kcal przestać i zacząć na koniec bomby.
Tak ze wyglądało by to tak:
-30 hgh 5iu ed
18-24 Enan 250mg e3d
18-22 Deka 400mg ew
22-23 clen
26-27 clen
I długa przerwa były plany na npp, prop ale jednak na następny raz przekładam
Z góry dzięki
Pozdro





Zmieniony przez - Nagap w dniu 2018-05-30 10:36:33
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Enanthat po roku czasu - przydatny?

Następny temat

Teść cypionate + master

WHEY premium