SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o białku!

Kiedy najlepiej brac bialko ?

Wysłana -
Tak jak w temacie o jakiej porze dnia najlepiej brac bialko.codzi o to kiedy najlepiej sie wchlania?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Białko naj lepiej brac wedlug brakow w diecie
Wysłana -
okołotreningowo.
Wysłana -
regularnie co 2,5-3h w ciagu dnia. wtedy gdy jest problem z dostarczeniem go z pozywienia dodajemy odzywke proteinowa.
bialko najelpiej sie wchlania w towarzystwie weglowodanow i vice versa.
Wysłana -
a jak jest z odzywka bialkowa.wiem ze nalezy na noc ale zastanawiaja mnie pory okolo treningowe.nie wiem czy dobrze zaraz po treningu czy dopiero po posilku.
Wysłana -
no raczej po treningu..wydaje mi sie ze przed treningiem nie nalezy jej brac.wtedy ja spalisz podczas treningu i uwazam ze pujdzie na marne.
przed treningiem lepiej gianerka...
ale neich wypowiedza sie jeszcze lepsi odemnie..pozdro
Wysłana -
yosiff wtedy jak ty to nazywasz "spalisz" to białko wypite przed treningiem na odbudowe i powiekszanie uszkodzonych wlokien miesniowych czyli efekt jakiego oczekujemy

poczytajcie artykuł czarnuchoka o bcaa przed treningiem(wyszukiwarka)

zasada przy bcaa jest podobna jak przy bialkach(aminokwasy tworza bialka)

Zmieniony przez - PePoNeNt w dniu 2008-01-26 20:41:00
Wysłana -
Czytalem ten artykul Pepo i jest mowa o samych BCAA.Wszystko w porzadku ale chodzi mi o bialko w proszku:czy najlepiej je przyjac bezposrednio po treningu powiedzmy razem z weglowodanami czy pozniej np. po posilku potreningowym.A moze o jeszcze innej porze?
Wysłana -
po treningu

z węglami
Wysłana -
PePoNeNt ja sie wcale nie upieram ze mam racje...ale wydaje mi sie ze wegle przed treningiem a po treningu wegle+białko...moge nie miec racji ja tak zajadam jest ok
Wysłana -
post czarnuchoka o bcaa odnosi sie rowniez do białek bo posiadają one w składzie aminokwasy(rowniez rozgałęzione ktorych dotyczylo badanie)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź