SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy ciezar i dieta na mase po odbloku

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Witam
Od tygodnia jestem na odbloku, bralem suste deke i anavar przez 14-15 tygodni. Czy ktos moze mi powiedziec kiedy bede mogl wejsc na ciezar i diete na mase? Czy za 3-4 tygodnie bedzie ok? Dzieki, nie wypelniam ankiety bo przy tym pytaniu nie jest potrzebna. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94086 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
A jaka masz teraz diete? A z tym ciezarem o co chodzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Przepraszam, moze zle sie wyrazilem. Aktualnie diete trzymam na poziomie zapotrzebowania kalorycznego, nie mam ujemnego bilansu ani dodatniego, nie chce sie ani zalac ani schudnac. A co do ciezaru, to chodzi mi o to, ze na odbloku nie mozna dawac z siebie duzo/cwiczyc na duzych ciezarach i moje pytanie jest takie, kiedy organizm wroci do normy, ze po prostu bede mogl sobie przejsc na diete na mase i uzywac duzych ciezarow. Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Na odbloku duze ciezary tzn starasz sie utrzymac ciezary z cyklu ale dajesz mniejsza intensywnosc i obietosc treningowa...lekki plus kaloryczny bym dal bo na 0 to ciezko sie wstrzelic a zeby nie wyszlo ze na lekkim minusie jestes bo na odbloku to slabo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 44
Dzieki za odpowiedz :) Tego szukalem, dodam troche kalorii do diety, dzieki jeszcze raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REDUKCJA i pytanie o SARM GW, Cardarine.

Następny temat

cykl prop,enan ,deca

WHEY premium