SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kiedy brać kreatynę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
Witam. 5g monohydratu przed i po treningu, jednak mam to 5g wziąć 1min przed rozpoczęciem trenigu czy jednak odrazu po posiłku przedtreningowym od którego odstęp od treningu jest ok. 1h. Następnie po treningu zaraz mam 100g gainera (niestety na mleku, najlepiej smakuje) więc kiedy wziąć tą kolejną dawkę kreatyny?

Ps. 5g to łyżeczka czy łyżka stołowa?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
nie 5g= łyżeczka od herbaty
bierz jak chcesz - mozesz również brać razem z gainerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 471
Kreatyna musi dostać się i nasycić mięśnie, co trwa dosyć długo- w praktyce nie ma znaczenia czy weźmiesz ją rano, wieczorem czy może przed treningiem.
Mimo wszystko najbardziej polecane jest stosowanie rano na czczo oraz przed treningiem (pół godziny). Ale ważna rzecz: kreatyna musi dostać się do mięśni. Do tego potrzebuje transportera, którego rolę pełni insulina. Jeśli jesteś zdrowy, podnosisz ją zwyczajnie dostarczając cukru- musisz popić ją z sokiem lub czymkolwiek słodki, ale musisz to zrobić. Niewykorzystana kreatyna zamienia się w szkodliwą kreatyninę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
popijaj normalnie wodą
kolega tutaj wprowadza Cię w błąd
rano też nie musi być na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
Już wiem, że do popicia muszę użyć najlepiej soku winogronowego (aktualnie zastanawiam się który wybrać, żeby nie kupić oranżady zabarwionej na zielono :D )

A czyli mogę po śniadaniu 5g i 1h przed treningiem też 5g.

Zmieniony przez - running321 w dniu 2014-03-23 22:07:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
nie musi być żaden sok może być zwykła woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Michauuuuuu
Kreatyna musi dostać się i nasycić mięśnie, co trwa dosyć długo- w praktyce nie ma znaczenia czy weźmiesz ją rano, wieczorem czy może przed treningiem.
Mimo wszystko najbardziej polecane jest stosowanie rano na czczo oraz przed treningiem (pół godziny). Ale ważna rzecz: kreatyna musi dostać się do mięśni. Do tego potrzebuje transportera, którego rolę pełni insulina. Jeśli jesteś zdrowy, podnosisz ją zwyczajnie dostarczając cukru- musisz popić ją z sokiem lub czymkolwiek słodki, ale musisz to zrobić. Niewykorzystana kreatyna zamienia się w szkodliwą kreatyninę


jak chcesz doradzać to sam się dowiedz bo glupoty piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 471
No Daniel, wiem tyle ile wiem. Jeśli masz inne informacje, popraw mnie, chętnie się czegoś dowiem, no ale czekam na konkrety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
zajrzyj do działu badania naukowe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 179 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2400
Gdzie kupić sok winogronowy? Ponieważ w sklepie dostępne są tylko napoje winogronowe (hortex). Chyba, że ten napój też będzie dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
boże jak do dziecka...
nie musi być żaden sok może być zwykła woda,herbata

Zmieniony przez - daniel97n w dniu 2014-03-24 10:50:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dopalenie tego co zostało - Pierwszy spalacz.

Następny temat

Black Devil ?

WHEY premium