SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kickboxing i trening fbw?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
Siemanko, trenuje K1 od dwoch miesiecy a konkretniej to w: poniedzialek,sroda,piatek. W czwartki trenuje tak zwane "stacje" i chcialbym we wtorek wrzucic trening fbw i teraz moje pytanie jaki to ma byc trening czy lekki czy normalny, czy duze ciezary czy takie w miare by miesien poczul, jaka ilosc powtorzen bylaby odpowiednia i czy nie jest to za duzo wysilku fizycznego x5 w tyg, z gory dzieki za odpowiedz.


Zmieniony przez - Jimmy96 w dniu 2018-06-15 01:01:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 292 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13190
Jeżeli jest odpowiednia regeneracja, dieta to 5x w tygodniu jak najbardziej. Jesli chodzi o ten wtorek to raczej trening robiłbym bardziej siłowo z mniejsza iloscia powtorzen dlatego, że głównym sportem są sztuki walki i taki siłowy dodatek sie przyda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 49
Musisz zapytać się sam siebie co jest dla Ciebie ważniejsze i pamiętaj o uzupełnianiu kcal, jeden trening K1 to spalenie minimum 700 kalorii
1

Zawodnik klasy N w formule K1 do +70kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 11
Piorytetem dla mnie jest K1, a fbw chcialbym wrzucic aby troszke miesnia zlapac, jezeli chodzi o diete to nie mam ale staram sie odzywiac zdrowo i czesto w ciagu dnia do tego tez popijam gainera, i pytanie jak taki fbw na sile wyglada?


Zmieniony przez - Jimmy96 w dniu 2018-06-15 15:30:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jimmy96
Piorytetem dla mnie jest K1, a fbw chcialbym wrzucic aby troszke miesnia zlapac, jezeli chodzi o diete to nie mam ale staram sie odzywiac zdrowo i czesto w ciagu dnia do tego tez popijam gainera, i pytanie jak taki fbw na sile wyglada?



Zmieniony przez - Jimmy96 w dniu 2018-06-15 15:30:47
jesli bedziesz odzywial sie ,zdrowo, ale nie bedzie nadwyzki kalorycznej to o zlapaniu miesnia zapomnij zreszta przy treningu fbw raz w tyg tez by bylo ciezko nawet z odpowiednimi kaloriami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Daj znać jak poszło, sam trenuję K1 od 4 miesięcy I myslę o dorzuceniu siłki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boję się dostać w papę

Następny temat

Sporty walki + siłownia, ile razy w tygodniu?

WHEY premium