SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick-boxing dla kobiet?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
Mam pytanko..jestem tu pierwszy raz i z góry przepraszam jeżeli już podobny temat był..mam 16 lat i chiałabym(wraz z kumpelką)zacząć trenować kick-boxing..Chciałm sie spytać czy są jakieś sekcje w Łodzi tylko dla kobiet cz może dziewczyny trenują razem z facetami?Spotkałam sie juz z pewną dyskryminacją i wyśmiewaniem..dlatego tez sie tego obawiam.I jeszcze jedno..możecie polecic jakieś kluby w Łodzi(tylko nie ten na Jaracza 40, bo tam już kicka nie ma..)?i czy są tam sekcje dla pocztkujących?z góry dziekuje

Sama sobie wiatrem, żeglarzem, okrętem..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 252 Wiek 30 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17060
kuba_zgoram, kask - mysle ze do dyskusji na temat roznicy pomiedzy light a full nalezy sie nowy temat, bo to wymaga naprawde dyskusji, co wy na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
mozesz smialo isc do ,,normalnego'' klubu.i tak pewnie nie ma klubow dla kobiet.a nawet jakby byl to i tak lepiej isc do normalnego.

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565
niejestem z lodzi to Ci nie powiem do ktorego klubu możesz iść
ale nie wnikaj w to że jak jesteś dziewczyną to się nie nadajesz do kicka, znam kilka dziewczyn ktore umiejętnościami doganiają chłopakow, a im wczesniej zaczniesz tym lepiej dla Ciebie
pozdrawiam

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
wielkie dzięki za odpowiedzi...mam nadzieje że macie racje:)

Sama sobie wiatrem, żeglarzem, okrętem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2499 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23442
mamy racje

najslabsze psy najglosniej szczekaja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Ja obecnie mam 4 dziewczyny na sekcji, więc to raczej nic dziwnego.
Ważne, żebyś chciała. Nic innego (opinie innych...) nie powinno Cię nie interesować.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 239 Wiek 51 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1634
nie wiem akurat jakie kluby sa w Lodzi ale ....

1. docinkami generalnie nie ma co sie przejmowac - chyba, ze pochodza od trenera - wowczas mozna sobie darowac trenowanie u takiego chloptasia ...

2. wydaje mi sie, ze w wiekszosci sekcji, kobiety stanowia raczej niewielki procent grupy, wiec sekcji czysto kobiecej chyba raczej nie znajdziesz .... ale moge sie mylic

3. moim zdaniem treningi w grupach mieszanych sa lepsze, bo masz szanse na stala rotacje partnerow do cwiczen w parach, a co oznacza, ze nie przywykniesz do czyichs stalych nawykow i nie popadniesz w rutyne ...

4. poza tym trenujac z chlopakami jest to wiekszym wyzwaniem , z reguly sa silniejsi wiec przy zadaniowkach trzeba sie naprawde postarac by uzyskac przewage psychiczna ....

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją... /M. Piotrowski/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33
Przewage psychiczną mówisz...już ja sie o to postaram ..tylko ciekawe jak mi to wyjdzie hehe..wasze wypowiedzi mnie przekonały.tylko teraz muszę znaleźć jakiś dobry klub..czytałam już o kilku i mam zamiar sie tam wybrać.zobaczymy co z tego wyjdzie.jeszcze raz dzięki

Sama sobie wiatrem, żeglarzem, okrętem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 179
witam wszystkich.mam takie pytanko moze dziwne...
chcialabym sprobowac swoich sil w kickboxingu, ale jestem osoba raczej spokojná i niesmialá (ale nie powolná).Chcialabym wiedziec czy takie majá jakies szanse w tym sporcie czy sztuki walki to raczej sporty dla osob z wiekszym temperamentem?czy sztuki walki mozna sie nauczyc jak np.plywania? Proszé o jakás porade bo bordzo mnie to dreczy.z gory dziekuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
chcesz ćwiczyć zawodniczo czy dla rekreacji?

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 179
raczej zawodniczo, ale nie wiem jak sobie bede radzic , to chyba wymaga wiekszych staran i wytrzymalosci, czy tak?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

20.09 na żywo na eurosporcie

Następny temat

Były mistrz świata w boksie zamordowany

WHEY premium