SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick Boxing

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
Siema mam pare pytań:
1 Jezeli od września zaczne chodzić na treningi to czy zaczynać brać kreatyne czy to sie opłaca czy nie, wiek 16lat wzrost 192cm jeszcze rosne i 75kg na czczo
2 jak zaczne brać kreatyne czy spadnie mi kondycja? (Teraz robie 10km swoim tempem)
3 jak odstawie kreatyne czy wszystko mi spadnie cała siła i waga?
4 czy da sie zrobić tak że:zaczne brać kreatyne 2 tyg zrobię przerwę i znow zaczne brać a potem odstawie i nadal bede trenować czy zostanie mi masa i siła
5 do jakiej wagi polecacie mi podbijać bedąc taki wysoki?
Prosze o wyrozumiałość chce być pewny jak coś zrobić zeby potem nie zalować Pozdrawiam!
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Weź przeczytaj do czego służy kreatyna bo masz takie pytania jakbyś pytał o Vibowit albo soczek KUbuś
Po co Ci kreatyna, zacznijmy od tego? Chcesz nabrać masy? A gdzie dieta i jakiś trening siłowy?
Kreatynę się bierze co najmniej 6-8 tyg, mniej nie opłaca się brać, skąd pomysł na dawkowanie 2 tyg a później przerwa?
Kondycja Ci nie spadnie
Do jakiej wagi opłaca się masować? No, jak chcesz startować w zawodach kulturystycznych to co najmniej 130 kg na żyle;) Jak ćwiczysz dla samego siebie 100 kg powinno być optymalne. Minimum 100 kg. I pamiętaj, że do 100 kg nie dojdziesz w miesiąc ani rok;)

O kreatynie masz milion tematów na forum, przeczytaj choć 3 z nich a będziesz znać podstawy


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2017-08-15 22:00:49
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do wagi to przy 190 cm czuję się najlepiej z wagą 94-96 kg. Chodzi mi o sporty walki. Niestety przy Twojej budowie nie musisz się martwić o górne widełki, bo 20 kg sensownego mięsa to dużo pracy i czasu. Dla mnie jako nastolatka przytycie do 85 kg to był wyczyn. Niejedno wiadro gainera się zjadło, żeby podciągnąć, a potem przerwa w treningach i wszystko od nowa. Też zaczynałem od 76 kg.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spejson224
1 Jezeli od września zaczne chodzić na treningi to czy zaczynać brać kreatyne czy to sie opłaca czy nie, wiek 16lat wzrost 192cm jeszcze rosne i 75kg na czczo
...
5 do jakiej wagi polecacie mi podbijać bedąc taki wysoki?
W sportach walki są kategorie wagowe. Im mniej ważysz tym lepiej - walczysz w niższej kategorii ze słabszymi przeciwnikami. Do tego, kick boxing jest sportem uderzanym w którym bardzo liczy się zasięg kończyn.
Zatem nic nie rób aby przybrać na masie. Masz idealne warunki do tego sportu.
Poza tym, masz 16 lat. Twoja budowa zależy min. od genów. Wraz z wiekiem masa sama przyjdzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Chłopie, ja tyle ważę przy 175 cm. Co prawda na turnieje zbijam, ale jednak normalnie mam 75 kg. Uwierz mi, nie chciałbym walczyć z takim dryblasem jak Ty,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 483 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33430
Jak z Twoją dietą? Jeśli bilans kaloryczny jest ujemny to nawet wiadro teścia nic nie da. Co do kreatyny to pod sw najlepsza jest taka, która nie zatrzymuje wody w mięśniach.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy i minerały

Następny temat

JW Grom

WHEY premium