SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kick Boks

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce zacząć trenować Kick Boks albo generalnie jakiś styl uderzany i mam pare pytań,zaczne od tego dlaczego Kick Boks.
Gdzieś kiedyś przeczytałem że Kick Boks to połączenie Boksu oraz kopnięć Karate i uważam to za świetne połączenie,ponieważ bardzo cenie oba style walki.Sam trenowałem Karate ale bardzo szybko mi sie znudziło trenowanie Kata.Rozważałem także Muay Thai jednak słyszałem że ta sztuka walki ma dość przeciętny Boks który uważam za bardzo ważny w stylach uderzanych.

A teraz trzy pytanka:

1:Już wyrobiłem pewną mase i chce się spytać czy na treningach Kick Boksu nawet jeśli połącze to z siłownia(Oczywiście nastawiając się głównie na Kicka)dużo strace tej masy.Słyszałem że na poczatku można troche schudnąć ale waga staje w pewnym momencie i już taka zostaje.

2:Mam w tej chwili 20 lat i czy jest jakaś szansa żeby powalczyć amatorsko nie mówie o profesjonalnych walkach bo wiem że już jest za późno żeby cokolwiek w tym sporcie osiagnąć ale powalczyć amatorsko 4 fun.Po jakim czasie mógłbym wystartować w takich walkach.

3:Chciałbym się zapytać czy w Muay Thai naprawde jest gorszy Boks niż w Kick Boksie czy to jakiś mit.I czy w każdej sekcji uczą tej śmiesznej gardy z podniesionymi łapami do przodu i wysunietą nogą.

http://i225.photobucket.com/download-albums/dd155/GM123456/MTStance2.gif  coś takiego
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
1. MAsa będzie zalezna od odżywiana, jak będziesz jadł więcej niż Ci potrzeba to będziesz rósł, jak mniej to będziesz chudł.
2. To zależy od twojego trenera i kiedy on uzna że jesteś gotowy.
3 Na to pytanie lepiej by odpwiedzieli chłopaki z działu uderzenie
https://www.sfd.pl/Uderzane-f128.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co trzeba zrobic zeby miesnie rosly

Następny temat

szamotuy szkolka bramkarska

WHEY premium