SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 851702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
on teraz dalej gra w gierki, ze swoja firma , suplami , nazwiskiem, moze wytstartuje, moze nie, byle by bylo glosno z wiekiem wiadomo co sie dzieje(jest wiele przykladow ale sa tez wyjatki) z czworoglowym i tricepsami, czas nadgryza je jako pierwsze, wyjatkiem sa np. tricepsy kevina ktore mial zawsze swietne i dalej sie mega trzymaja, to samo mozna powiedziec o nogach platza na starosc, natomiast nogi kevina, nigdy nie byly jakie super i jest poprostu za stary, zeby te nogi zrobic lepiej. milos i palumbo mowili o tym miesiace przed olimpia 2017...
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
PeTaRdA
Robi co lubi. Ot cały sekret


dokladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Dokładnie robi co lubi, trzepie kasiure bo mu się należy i tyle i chyba tylko polaki potrafią mieć o to ból dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5139
Hmmm no wlasnie akurat mi o to nie chodzilo ...moze sobie trzepac ta kasiorke, ale na takich zawodach ocenia sie sylwetke a nie ile trzepie kasiorki ;) wyrazilem tylko swoja opinie odnosnie estetyki jego wygladu...bo po prostu zastanawiam sie czy on sie tak podjaral tym ze forme zrobil zaj**ista jak na 52 latka i jest teraz tym zaslepiony, i nie widzi ze odstaja od reszty... I nie chce tu go obrazac czy cos... Bo goscia bardzo lubie i ciesze sie ze sie pokazuje na scenie ale juz chyba powinien tylko na scenie byc goscinnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 211 Napisanych postów 987 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74023
Ogólnie mówie, nie miałem na myśli Ciebie Też zwróć uwagę, że to tylko zdjęcia i filmiki, na żywo na pewno by było duże "wow". Nie ma 30 lat i na pewno dobrze zdaje sobie z tego sprawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5139
Mytant, ja sie nie obrazam czy cos, wlasnie najgorzej jest sie ze tak powiem wypowiedziec pisemnie :D a co do tego co teraz napisales to pewnie na zywo to pierwsze co to bysmy sie okichali ze go mamy okazje zobaczyc :D a potem jakby go tak na zywo ocenic to kurde takich 45 latkow jak on to rzadko gdzies mozna spotkac :D Ja mam nadzieje tylko ze on po prostu wie jakie ma slabosci a nie popadl w narcyzm :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

WHEY premium