SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kevin Levrone, transformacje i powroty

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Ta sama gadka co rok temu, słabe to, tamto, nie poprawił tego, tamtego. Szkoda mi was chłopaki, że od roku stoicie w miejscu i nie potraficie iść na przód.

Od zeszłego roku nie śledziłem tematu, ani forum, ale ciesze się, że Kevin dalej trzyma formę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 132 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
counts
jafrap
Axl2000
Mięcha nie widać, noga wygląda tak samo jak rok temu.

Skoro "mięcha nie widać", to jak możesz to oceniać? Znawco.


Przecież ocenił, że mięcha nie widać.

Nie no - napisał, że "mięcha nie widać" , a za chwilę, że "noga wygląda tak samo jak rok temu".... Co ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
jafrap
counts
jafrap
Axl2000
Mięcha nie widać, noga wygląda tak samo jak rok temu.

Skoro "mięcha nie widać", to jak możesz to oceniać? Znawco.


Przecież ocenił, że mięcha nie widać.

Nie no - napisał, że "mięcha nie widać" , a za chwilę, że "noga wygląda tak samo jak rok temu".... Co ty?


Rok temu nie było widać mięcha. W tym roku zdjęcie pokazujące nogę w zbliżeniu co wygląda tak samo jak rok temu. Czego tu nie rozumiesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 963 Wiek 32 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7445
LiptonS
Ta sama gadka co rok temu, słabe to, tamto, nie poprawił tego, tamtego. Szkoda mi was chłopaki, że od roku stoicie w miejscu i nie potraficie iść na przód.

Od zeszłego roku nie śledziłem tematu, ani forum, ale ciesze się, że Kevin dalej trzyma formę.


Kevin miał aspiracje na Mr.O, pokazał świetną formę jak na 50 lat ale do Mr.O droga bardzo daleka i raczej nie do przejścia. Miał poprawiać formę a na razie wygląda podobnie jak rok temu i to komentujemy. Możliwe, że wiek swoje robi lub Kevin nie wie jeszcze gdzie będzie startował i jeszcze nie robi formy na występ albo 1000 innych czynników o których nic nie wiemy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
Tak sobie myślę czy plan nie jest taki by wyjść i powalczyć z powracającym Flexem (oczywiście zakładając, że gzieś w ogóle wyjdzie) ?

W open nawet jak dorzuci te 5cm w nogi i dopakuje trochę górę to i tak będzie daleko (najzwyczajniej brakuje mu wielkości, pomijając inne sprawy), a walka powracających tytanów to byłby kolejny strzał marketingowy w 10 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Dla mnie zeszłorocznym powrotem zasłużył sobie na emeryturę. Wrócił, wyszedł pomimo kontuzji, które złapał podczas przygotowań. W wieku ponad 50 lat forma super. Teraz to już tylko i wyłącznie marketing i gwiazdorzenie. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Z Flexem nie powalczy, bo Wheeler wychodzi w classic physique, a Levrone w open za rok będzie pewnie nowa twarz i nowy powrót, bo to się sprzedaje.


Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-06-08 12:26:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 772 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42079
ASNF
Dla mnie zeszłorocznym powrotem zasłużył sobie na emeryturę. Wrócił, wyszedł pomimo kontuzji, które złapał podczas przygotowań. W wieku ponad 50 lat forma super. Teraz to już tylko i wyłącznie marketing i gwiazdorzenie. Przynajmniej tak mi się wydaje.

Z Flexem nie powalczy, bo Wheeler wychodzi w classic physique, a Levrone w open za rok będzie pewnie nowa twarz i nowy powrót, bo to się sprzedaje.


Pełna zgoda z pierwszym akapitem, lecz co do drugiego to jest jakaś przeszkoda by Kevin wyszedł w classic physique ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
to nie jest wzrost/waga ? classic? czy poprostu taka nazwa, bo ja juz sam nie ogarniam, tyle tego gowna porobili zeby kazdy mogl startowac...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Są limity wagowe wg wzrostu zawodnika. Levrone to musclemachine, on w classic w życiu nie wyjdzie. Shabooom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Świeży wywiad.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Piotrkowicz w Mińsku Mazowieckim

Następny temat

Mlodsi juniorzy ? pilne pytanie!

Wiecej