SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ketoza - szczegóły

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam parę pytań szczegółowych do znawców tematu :

1. Jak zmienia się poziom zawartości ketonów w moczu w ciągu pierwszych dni/tygodni diety (chodzi mi o konkretne liczby)?

2. Czy już obecność ilości śladowych (poniżej 0,5 mg/l) świadczy o wejściu w ketozę?

3. Jaki poziom ketonów w moczu można jeszcze przyjąć za bezpieczny?


Pozdrawiam,
Tyka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. Jak zmienia się poziom zawartości ketonów w moczu w ciągu pierwszych dni/tygodni diety (chodzi mi o konkretne liczby)?

NIE WIEM
ALE U KAZDEGO W ROZNYCH PORACH MOZE BYC INNY

2. Czy już obecność ilości śladowych (poniżej 0,5 mg/l) świadczy o wejściu w ketozę?

JESLI MOWISZ O POZIOMIE KETONOW W MOCZY WYDALANAYM TO OBRAZUJE ON WLASNIE TO ILE KETONOW JEST WYDALANAYCH Z ORGANIZMU.
JESLI MASZ CHOCBY SLADOWE ILOSCI KETONOW OZNACZA TO ZE JESTES W STANIE KETOZY

3. Jaki poziom ketonów w moczu można jeszcze przyjąć za bezpieczny?

JESLI NIE JESTES CHORY NA CUKRZYCE INSULINOUZALEZNIAJACA (TYP I) TO DIETA KETOGENICZNA NIE JEST ZAGROZENIEM DLA ZDROWIA
JEST NORMALNYM STANEM ORGANIZMU W KTORYM ZAMIAST WW SA SPALANE TLUSZCZE

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne dzięki za odpowiedź, szczególnie cieszy mnie ta druga, bo oznacza że w ketozę wszedłem już pod koniec drugiej doby bycia na takiej diecie :) Jednak nieprzerywanie ćwiczeń nie było błędem i przyspieszyło zużycie glikogenu, a tym samym wejście w ketozę.


Pozdrawiam,
Tyka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
DOKLADNIE TAK JEST GDYZ CWICZENIA SA Z NATURY KETOGENICZNE

Fakty, nie mity
'Alternatywna Droga'
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

żelazo

Następny temat

mój problem z ckd

WHEY premium