SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Keto węglowodany

Wysłana -
Na keto spożywa się 5%węgli, 15%białka i 80%tłuszczu. U mnie bywa problem z węglami. Powinnam jeść z 20g węgli ale jak tworzę cały czas jadłopis z jednego dnia wychodzi mi 10g węgli. mogę tyle spożywać? będą lepsze efekty?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Ten sam autor i problem w 2watkach??? I powraca jak bumerang
Wysłana -
Dołożenie kawałka brokuła, czy innego zielska, co tam keto pozwala, do jadłospisu, to wyzwanie.
Wysłana -
Niechcący wysłałam tamten post. I po co musicie być tacy dokuczliwi? Nic złego wam nie zrobiłam i na waszych postach też się nie wyżywam.
Wysłana -
Użytkownicy mają prawo czuć delikatną frustrację, bo to już Twój 4 temat o keto w poprzednich Ci tłumaczyli co i jak ale do Ciebie to jakoś chyba nie trafia.
Wysłana -
Nie dostałam odpowiedzi na pytanie. Jedyne żebym w to się niepakowała. Chciałabym odpowiedz znać a nie zdanie.
Wysłana -
http://lmgtfy.com/?q=Keto diet for beginners 
Wysłana -
Dziękuje za link ale tam też juz czytałam :) pytaniem było: że planowałam jeśc 20g węgli a wychodzi z jadłopisu cały czas 10g. I czy będą lepsze efekty jedząc te 10g?
Wysłana -
te 10g różnicy nie zrobi, te 10g to jakiś błąd pomiarowy moze być, niektóre produkty mają np jakieś śladowe ilosci węgli i te 10 g dodatkowe uzbierasz, nawet jak masz na opakowaniu podane BTW że jest 5g wegli to dobrze moze być tam też 6g, sporo zalezy np od uprawy danych warzyw, czy owoców itp. Pożywienie nie ma sztywnego BTW jak w tabelach
Wysłana -
Ale jak na 100% jestem pewna że to 10g?
Wysłana -
Nie wiem co rozumiesz przez pojęcie ,,lepsze efekty'' bowiem jeśli uważasz, że 10g zamiast 20g węgli w diecie będzie w bardziej korzystny sposób wpływać na poprawę estetyki sylwetki to jesteś w dużym błędzie.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź