SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Keto a ujemny bilans kaloryczny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
Jak wiadomo aby skutecznie spalac tluszcz nalezy zachowac ujemy bilans kaloryczny.
A na Diecie Ketogenicznej zachowac stosunek bialka do tluszczy 1:2
Jestem ciekawy jak pgodzić te 2 sprawy aby wszystko bylo ok

Podam pewwien przykład:

Waga 70 i zakładam dzienne zapotrzebowanie 2100 i deficyt kaloryczny
wiec przy tej wadze 1500 Kcal dziennie.

Stosując sie do wskazowek Ketogenicznej (tłuszcze 2x wiecej niz bialko)
Białko 2 * kg (2*70*4=560)
Tłuszce 4 * kg (70 * 4 * 9 = 2520)
Węglowodany razem 20g. = 80
Razem: 3160
Ujemnego bilansu zachowac sie przy takich zalozeniach nie da więc kombinuje dalej :

Białko 1 * kg (1*70*4=280)
Tłuszce 2 * kg (2*70*9=1260
Węglowodany razem 20g. = 80
Razem: 1620, czyli do zaakceptowania
Ok, deficyt jest, Keto tez, ale...

Czy przy tej ilości białka nie zgubimy oprocz tłuszczu własnych mięśni ?Polecam przyłączyc sie do dyskusji bo napewno nie tylko mnie to ineteresuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
dajesz max 2,2 gramy bialka jak jestes w fazie wprowadzenia to do 30 g ww aktywnych i reszte kcal czerpiesz z tluszczy i kropka nic nie kombinuj z zadnymi proporcjami i cos za malo tych kalori przyjoles czytales post podwieszony jak tak to przeczytaj go jeszcze raz

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2005-05-03 14:25:28

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1105 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12676
dokładnie
2-2.2g bialka/kg masy max 30g wegli i reszta to tluszcze
1g bialka/kg masy to smieszna ilosc.Nie obcinaj bialka tylko tluszcze.

Zmieniony przez - protein w dniu 2005-05-03 14:26:07

"Marzy mi się czarny Lincoln, lecz jak go wyrwać wilkom
Rozumiem więc czemu czasem chłopaki biorą WINSTROL"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
Wiem. Post czytalem.
Chodzi mi o ilosc kalorii i dlatego opierajac sie na stosunku białka do tłuszczu nie uda sie osiągnąć ujemnego bilansu kalorycznego.

Wiem ze jest to smieszna ilość ale jesli obetnie się z tłuszczy i proporcje sie odwroca to moze juz byc po ketozie....

Moze ale nie musi i tzreba miec nadzieje :)
No hcyba ze przez pierwsze 3-4 dni normalna keto, a poznij obciac z tluszczy i wegle prawie do zerz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1669 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52363
zrob tak jak ci napisalismy i bedzie dobrze sam jestem na ckd i musze powiedziec ze ta dieta jest najlepsza na spalenie zbednego tluszczyku chociaz nic za darma nie ma bo trzeba ostro zap.... zeby cos w zyciu osiagnac a teraz jak mi mowia ze schudlem to to to jest to
jak wazysz te 70 kg to zrob tak okolo 150g bialka 30 g ww aktywnych i cos kolo 140 g tl

Zmieniony przez - junior26 w dniu 2005-05-03 15:01:04

"to jest ten co za kilka puszek bialka wytatuował sobie znak firmowy na plecach?" leże i kwicze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
OK wytestuje.
Na keto juz jestem ok tygodnia i jakichs postepow nie widze, dlatego sugerowalem sie zbyt duza iloscia kalorii.

U mnie bylo tak ze ww ok 20 B/T 1:1 .. 1:2
Czyli nieby tak jak proponujesz ale efektow nie widze.

Zanim wszedlem na keto to mialem low carb i TP wiec keto za powinna pojawic sie u mnie raczej szybko bo zapasow glikogenu nie pownno byc wiele, cwiczylem i aeroby tez robilem.

Moze po prostu musze czekac a moze nie jestem w ketozie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
a robiłeś test
i jeszcze poczekaj

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 942 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6510
Jutro zrobie ładowanie WW, bo mi tłuszcze troche zbrzydly.
Pomylilem sie, na keto jestem wiecej niz tydzień - nie licze dni.
Czyli proponujesz zebym dalej poczekal a efekty sie pojawia, tak mam rozumieć? łądowanie mogl bym w sumie odpuścic ale zrobie ze "zdrowych WW" a nie fast foodów. Chociaż cos słodkiego też sobie zjem ale z umiarem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan odchudzania do oceny

Następny temat

dieta redukcyjna do oceny

WHEY premium