SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton zestaw Spartan II - super wytrzymały zestaw do wyciskania MEGA ciężarów.

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10862

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 419
Za pare dni jak dojdzie ten sprzęt - będę mógł zdać relacje, jak sie na nim ćwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
Pare dni temu doszła do mnie ta ławeczka, razem z wyciągiem i powiem, że tak naprawdę sam nie wiem czego się spodziewałem:) Nie jest to schron atomowy, ale ławka o wiele stabilniejsza i lepiej zbudowana niż inna samoróbka jakiejś firmy, którą wcześniej kupiłem na allegro i trzęsła się jak cholera.
łatwo się ją składa, części nie brakowało, nawet jedną śrubę chyba nadprogramowo dostałem
Wyciąg jak na niego popatrzyłem za pierwszym razem, niezbyt mi się spodobał, myślałem że to kompletne lipa, ale usiadłem, poćwiczyłem i szybko zmieniłem zdanie

Generalnie jestem bardzo zadowolony i polecam tą firmę bo robi solidny sprzęt i kupujesz na pewno taniej niż te wszystkie yorki itp. z decathlonów i takich tam sklepów.

Pozdr
Al
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
wielki_al: Dzięki za opinię :) Polecamy się na przyszłość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5484
Jeszcze tylko dodam, że na początku trochę mnie zaskoczyła odległość siedziska od oparcia, ale nie stanowi to w rzeczywistości problemu.

Kelton, do usług:) Co do przysłosci to na pewno będe stopniowo kupował u Was różny sprzęt jak stojaki na ciężary albo drążki do podciągania i inne ******ły.

Ogólnie szkoda, że mi obiecanych rękawiczek nie przysłaliście tylko samą torbę, ale nie będe płakał Chyba, że źle zrozumiałem opis aukcji i rękawiczki były tak samo do wyboru jak inne gratisy, a nie nadprogramowo gratis:)


Zmieniony przez - wielki_al w dniu 2008-07-11 10:12:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
wielki_al: Te wszystkie odległości możesz sobie sam ustawiać, ale tak jak zauważyłeś nie stanowi to problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 180 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2190
skoro już tu zajrzałem to też się podzielę kilkoma spostrzeżeniami

wczoraj odebrałem osobiście ten sprzęt w wersji PLUS, dobrałem dodatkowo jeszcze kilka gryfików i krążków, bo cena jest na tyle konkurencyjna, że nie było sensu kombinować z zamawianiem w różnych miejscach... trafiłem bezproblemowo do celu pomimo, iż mieszkam 150km od Brzeska... super miła obsługa, wszystko załatwione telefonicznie, ekspresowo, sprawnie i dokładnie, co świadczy o 100% profesjonalizmie firmy i jej pracowników... sprzęt po wydaniu z magazynu bardzo dobrze zapakowany, kartony i folie czyściutkie (przyjechałem osobówką)...

po dotarciu do domu poskładałem ławeczkę, w sumie zostały mi tylko 2 czarne kapselki, czyli nie najgorzej przy składaniu bez instrukcji zajrzałem do niej później, ale nie było nic o tych kapslach, w końcu skumałem, że są po to, aby stojaki nie miały luzu w profilu - proponuję umieścić to na rysunku w instrukcji, tak samo można by dać rysunek skręcenia wkrętami modlitewnika, konsekwentnie tak jak i jest rysunek skręcenia oparcia i siedziska, niby to oczywiste, ale przynajmniej nikt nie będzie miał zastrzeżeń... co do samej ławeczki, pierwsze co mnie zaskoczyło to ta przestrzeń pomiędzy oparciem a siedziskiem ale w praktyce w ogóle to nie przeszkadza, a nawet wg mnie gdy dupa wpadnie w tą przestrzeń to całe plecy od samego dołu przylegają dobrze do oparcia i np. jak dla mnie jest to bardzo wygodne...

jak już mówiłem, ławeczkę mam od wczoraj, ale już się do niej przyzwyczaiłem i jestem bardzo zadowolony z zakupu... wszystkim jak najbardziej polecam

p.s. jak coś jeszcze wyjdzie w praniu, tzn. zauważę podczas ćwiczeń to na pewno się tym podzielę, pozdrawiam cały zespół Kelton
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
maniaq: Dzięki za opinie i że doceniłeś nasz bardzo duży wkład pracy w KELTON :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5761
Czy gryfem który ma 96cm części chwytnej da rade ćwiczyć? Czy jest za krótki aby wchodził między stojaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5761
znaczy się 98cm,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Za krótki Ja mam 104, jest niewygodnie , musze zaciski przysunac i mam wydłużoną czesc chwytną(zacisk, obciążenie, zacisk)

Zmieniony przez - MagickY w dniu 2008-09-04 18:55:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs - na dobry początek

Następny temat

Kelton zestaw Hyperion II - najmocniejszy zestaw z serii Kelton Home.

WHEY premium