SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kelton(tryton) VS Marbo (MS-LOO2)

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4087 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15081



Witam !
Zapraszam do zapoznania się z moim porównaniem ławki
Kelton(tryton) oraz Marbo (MS-LOO2)

Często widuje się na sfd tematy który sprzęt wybrać, jaką firme itp. W tym temacie postaram się zaprezentować oba sprzęty konkurujących ze sobą firm mam nadzieje , że ten temat w jakimś stopniu wam się przyda, a więc zaczynajmy
ławka Kelton VS ławka Marbo










Na pozór ławki mają podobną do siebie konstrukcję odróżnia je od siebie jedynie wysokością oraz profil wzmacniający
lecz w praktyce ta belka oraz zupełnie inna wysokość daje bardzo duże zalety którę przeważają nad ławką firmy Kelton.
Te zalety postaram się pokazać po przez zdjęcia `






Ławka Kelton ma niezbyt dobrze dobraną wysokość co jest dużym dyskomfortem przy ćwiczeniach na niej , ciężko jest podczas ćwiczeń ustabilizować dobrą pozycje




Jak widać po zdjęciach spawy są podobne do siebie , ale co można zauważyć ławka marbo nie ma łączeń śrubowcyh co jest bardzo dużym + dla modelu MS-L002 kupująca ławkę kelton nie zdawałem sobie sprawy ,że po roku użytkowania zaczną się robić luzy i ławka po prostu zacznie się bujać
















ławka tryton: regulacja oparcia pod 7 kątami i regulacja siedziska w 6 stopniach
ławka MS-L002: regulacja oparcia pod 4 kątami i siedziska w 2 stopniach
http://img155.imageshack.us/img155/5127/obraz8o.jpg " data-lightbox="zdjecia" data-title="http://img155.imageshack.us/img155/5127/obraz8o.jpg ">http://img155.imageshack.us/img155/5127/obraz8o.jpg " alt="" />





niestety w ławce MS-L002 regulacja oparcia nie jest tak dobrze przemyślana jak u konkurencji w praktyce wygląda to tak że mamy 2 stopnie regulacji dla ćwiczeń na klatkę i 2 na barki w tym aspekcie ławka keltona prowadzi za możliwości regulacji pod większą ilością kątów




jeśli chodzi o tapicerkę to obie firmy pod tym względem od siebie nie odstają Tapicerki są wytrzymałe i wygodne






Pokrętło dociskowe , bolec oraz pręt






jak widać powyżej bolec oraz pręt firmy marbo ma grubszą średnicę co daje nam większą wytrzymałość , pręt firmy kelton jak widać
już zdążył się wygiąć




Obie ławki są bardzo popularne , oraz bardzo często wybierane przez użytkowników, są również w podobnej cenie .Obie ławki są w podobnej cenie mimo tego, że w ławce marbo jest wykorzystane więcej materiałów. Gdy by mi ktoś teraz zadał pytanie która ławkę bym wybrał i dla czego
śmiało bym polecił ławka Marbo ponieważ ma mocniejszą konstrukcję , jest w całości spawane oraz dzięki odpowiedniej wysokości jest dużo bardziej wygodna od ławki tryton




Zmieniony przez - abs33 w dniu 2011-07-22 22:19:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1812
dzięki stary!! właśnie zastanawiałem sie którą ławke teraz wybrać1!! teraz już wiem ! TY

Fight for Glory !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5
Wielkie dzięki, miałem dylemat, którą ławeczkę wybrać dopóki nie przeczytałem tego artykułu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 413 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2540
Szczerze? Myslalem ze Kelton lepszy ale teraz się zastanowie z tym ze nawet Marbo ma slabe produkty

SOG za pomoc mile widziany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyciąg W001

Następny temat

Recenzja. Ławka MS-L002, Stojaki MS-S001. Modlitewnik. SEMI-PRO

WHEY premium